Angle down Atgal

Kauno rajone sunkvežimyje rastas negyvas jo vairuotojas (vaizdo įrašas)

Maždaug 60 metų amžiaus vyras, dirbęs tolimųjų reisų vairuotoju, rastas negyvas Kauno rajone, savo vairuotame sunkvežimyje.

Kaip skelbia lnk.lt, slovėnas vilkiku važiavo iš Maskvos į Lenkiją, o Kauno rajone sustojo pailsėti naktį. Deja, ryte vyras jau neprabudo.

Jį sunkvežimio kabinoje jau be gyvybės ženklų pirmasis surado kolega – toje pačioje įmonėje dirbęs ir ten pat su kitu sunkvežimiu važiavęs vairuotojas.

Nedelsiant buvo iškviesti medikai, teko daužti sunkvežimio stiklą, mat žmogus buvo užsirakinęs iš vidaus. Tačiau medikai padėti jau nebegalėjo, konstatuota vyro mirtis.

Velionio kolega sako, kad jie laikėsi visų nustatytų važiavimo taisyklių, pailsėdavo, sustodavo aikštelėse pagal grafiką, todėl net nebuvo minties, kad kolega galėtų sunegaluoti.

Pasak vairuotojo, dar nelaimės išvakarėse jie kalbėjosi, žmogus atrodė sveikas, niekuo nesiskundė. Tiesa, ryte jau radus vyrą negyvą, kabinoje, esą, rastas ir širdies lašų buteliukas, tačiau patvirtinti šito mirusiojo kolega negali.

Vis dėlto, po šios nelaimės prabilo kiti tolimųjų reisų vairuotojai, kurie pasakojo, kad darbo sąlygos tikrai nepavydėtinos. Kad spėtų laiku pristatyti krovinį vairuotojai neretai priversti aukoti ir miegą, ir poilsį.

Policija pradėjo tyrimą vairuotojo mirties priežasčiai nustatyti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite