Angle down Atgal

Kauno rajone duris atvėrė nauji darželiai

Dvejos įkurtuvės ketvirtadienį surengtos Kauno rajone, kur duris atvėrė šalia Garliavos lopšelio-darželio „Obelėlė" pastato įsikūręs modulinis darželis, o Ilgakiemio laisvalaikio salėje pradėjo veikti 2 Ilgakiemio mokyklos-darželio ikimokyklinio ugdymo grupės. Ikimokyklinio ugdymo įstaigas galės lankyti dar 100 mažųjų Kauno rajono gyventojų.

Kauno rajono meras Valerijus Makūnas patvirtino, kad šįmet šios įkurtuves - ne paskutinės Kauno rajone. Garliavoje dar bus atidarytas 5 grupių modulinis darželis, o Akademijoje - 10 grupių darželis, kurį galės lankyti beveik 200 vaikų.

Pasak pranešimo, Garliavoje UAB „Cramo" suprojektavo ir įrengė laikinas patalpas iš modulių, skirtas vaikų darželio grupėms. Iš viso čia įrengtos 4 ikimokyklinio ugdymo grupės, kurias lankys 70 vaikų. Bendrovės atstovas Jurijus Vasiljevas dėkojo rajono savivaldybei už sklandų ir darnų darbą. Į šventę Garliavoje susirinkęs gausus būrys tėvelių džiaugėsi, kad jų vaikais pasirūpinta ir nebereikės laukti eilėje galimybės patekti į darželį.

„Kiek daug šypsenų, džiaugsmo! Tikiu, kad vaikams mūsų darželyje labai patiks, ir vaikiškas krykštavimas skambės čia kasdien", - ikimokyklinukų ugdymo įstaigos atidarymo šventėje kalbėjo Garliavos lopšelio-darželio „Obelėlė" direktorė Rima Karalienė.

„Norėjome kaip įmanoma greičiau sukurti daugiau vietų darželiuose ir matome, kad savivaldybės sprendimas statyti modulinius darželius pasiteisino. Jie yra šiuolaikiški, modernūs ir puikiai pritaikyti ugdymui. Šis projektas - sektinas pavyzdys, kaip galima greitai ir puikiai išspręsti problemą", - akcentavo Kauno rajono meras V. Makūnas.

Sėkmingi šie metai Ilgakiemyje gyvenantiems Kauno rajono savivaldybės žmonėms. Neseniai čia po renovacijos duris atvėrė Ilgakiemio mokykla-darželis. O dabar savo veiklą pradėjo jo 2 ikimokyklinio ugdymo grupės, kurios įsikūrė Ilgakiemio laisvalaikio salėje. Netrukus bendruomenė turės dar vieną progą švęsti - bus baigta Ilgakiemio laisvalaikio salės pastato rekonstrukcija, nauju rūbu pasipuoš kultūros centras.

Kai vyko darželio rekonstrukcija, vaikučius sutiko priglausti Ilgakiemio laisvalaikio salė. Savivaldybė tada pamatė, kaip puikiai išnaudojamos šio pastato patalpos. Todėl vaikams grįžus į suremontuotą darželį, buvo nuspręsta įrengti laisvalaikio salėje papildomas ikimokyklinio ugdymo grupes.

Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas negailėjo padėkos žodžių darbų rangovams iš UAB „Social Solutions", kurie ne tik greitai įrengė ugdymo grupes, bet ir atsižvelgė į visus darželio bendruomenės pageidavimus.

Ilgakiemio mokyklos-darželio vadovė Aušra Gužauskiene pasakojo, kad papildomas grupes lankys 30 vaikų, su jais dirbs 3 mokytojos ir 2 jų padėjėjos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite