Angle down Atgal

Kauno oro uoste pasieniečiai tramdė tris neblaivius keleivius

Kauno oro uoste pasieniečiams teko tramdyti tris neblaivius keleivius. Į Edinburgą susiruošęs skristi klaipėdietis chuliganiškai elgėsi išvykimo teminale, o iš Alikantės skridę kėdainiškis bei Molėtų rajono gyventojas sumaištį kėlė ir skrydžio metu, ir oro uoste. 

Šeštadienio pavakarę Kauno oro uoste dirbę pasieniečiai išvykimo terminale sulaikė, įtarta, girtą keleivį, 38-erių Klaipėdos gyventoją. Jis buvo susiruošęs skristi į Škotijos sostinę Edinburgą. Akivaizdžiai neblaivus vyras necenzūriniais žodžiais plūdo oro uosto darbuotojus ir elgėsi agresyviai.

Pasieniečiai jį sutramdė antrankiais ir pristatė į VSAT tarnybines patalpas. Iškviesti policijos pareigūnai vyrui nustatė 2,18 promilės neblaivumą ir jį išsivežė.

Tą patį vakarą Kauno pasieniečiai iš oro uosto tarnybų gavo pranešimą, kad reisu iš Ispanijos miesto Alikantės atskrendančiame lėktuve yra du neblaivūs keleiviai. Būta žinių, kad jie kabinėjosi prie orlaivio įgulos narių, juos plūdo rusiškais keiksmažodžiais, triukšmavo, elgėsi įžūliai ir kėlė pavojų skrydžio saugumui.

Lėktuvui nusileidus Kaune pasieniečiai abu vyrus sulaikė ir atvesdino į savo tarnybines patalpas. Paaiškėjo, kad incidentą sukėlė 32-ejų Kėdainių ir 48-erių Molėtų rajono gyventojai.

Girtumą tikrintis jie atsisakė. Nors VSAT pareigūnams su gerokai apsvaigusiais sulaikytaisiais susikalbėti sekėsi sunkiai, šie sugebėjo laidyti necenzūrinius žodžius ir toliau elgtis agresyviai. Atlikę formalumus Kėdainių ir Molėtų rajono gyventojus pasieniečiai perdavė Kauno policijai.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite