Angle down Atgal

„Kauno LEZ valdymo“ vadovas: sąskaitos nėra areštuotos, įmonė moki

Kauno LEZ valdymo bendrovės direktorius Vytautas Petružis teigė, kad bendrovės turtas nėra areštuotas, o įmonės vykdomai veiklai grėsmės nėra.

„Šiuo metu vyksta komercinis ginčas, dėl ko yra nukreiptas išieškojimas į dalį Kauno laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovės gautinų pajamų iš tam tikrų sandorių. Norime pabrėžti, kad nei bendrovės turtas, nei bendrovės pajamos nėra areštuotos. Ši situacija nekelia grėsmės nei įmonės finansiniam stabilumui, nei bendrovės vykdomai veiklai. Įmonė yra moki ir vykdanti visus įsipareigojimus savo klientams ir partneriams“, – teigiama Eltai atsiųstame Kauno LEZ valdymo bendrovės direktoriaus Vytauto Petružis.

ELTA primena, kad ketvirtadienį „Verslo žinios“ paskelbė, kad dėl skolos Jungtinės Karalystės (JK) nekilnojamo turto bendrovei „Channel Hotels and Properties Limited“ yra areštuotos „Kauno laisvosios ekonominės zonos valdymo“ sąskaitos.

Kaip skelbia vz.lt, turto arešto suma, taikoma bendrovei „Kauno laisvosios ekonominės zonos valdymas“ ir tiems patiems akcininkams priklausančiai bendrovei „Kauno LEZ infrastruktūra“, viršija 8,2 mln. eurų.

Kauno laisvoji ekonominė zona (LEZ) yra 534 ha užimanti pramoninės plėtros teritorija, kur siūlomi žemės sklypai su visiškai įrengta infrastruktūra.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite