Angle down Atgal

Kauno daugiabučio gyventojai įbauginti: iš vieno buto pabėgo žaltys

Iš vieno buto Kaune pabėgo augintinis – žaltys. Nors jis, anot šeimininkų, yra nepavojingas, visgi laiptinės gyventojai neslepia baimės dėl nežinia kur besislapstančio roplio.

Pabėgęs žaltys yra kažkur Pašilės g. 84 namo laiptinėje. Šeimininkai suskubo savo augintinio ieškoti, skelbimų lentoje parašė raštelį, kad laukia informacijos apie pamatytą žalčiuką, ir pabrėžė, kad jis pavojaus nekelia.

„Dėmesio! Name yra išėjęs pasivaikščioti rudas / oranžinis žalčiukas. (...) Gyvatė nenuodinga ir nepavojinga!“ – rašo „pasiilgusi žalčiuko šeima“.

Nepaisant to, gyventojai bijo būti namuose. Etaplius.lt šaltinių duomenimis, sunerimę žmonės ėmė rašyti šeimininkams ir klausti, ar jau atsirado jų pabėgęs augintinis. Kauniečiai neslepia, kad gyvatės bijo – pavojaus gal ir nekelia, tačiau patinka šie ropliai tikrai ne kiekvienam.

Paskutiniais duomenimis, gyvatė buvo pastebėta lifte, greičiausiai kur nors šachtoje. Pasak šaltinių, net 9 aukšte gyvenantys žmonės į liftą lipti nerizikuoja ir renkasi kopti laiptais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite