Angle down Atgal

Kauno apskrityje ypatingo policijos dėmesio sulaukė vairuojantieji trumpalaikės nuomos automobilius

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai penktadienį vykusios policijos priemonės metu Jonavoje ir Kaune patikrino per 1 300 vairuotojų blaivumą, ypatingas dėmesys buvo skirtas trumpalaikės nuomos paslaugomis besinaudojantiems vairuotojams.

Kaip teigiama Kauno apskrities policijos pranešime, patikrinimui buvo sustabdytas 21 tuo metu važiavęs trumpalaikės nuomos automobilis. Pažeidimų nenustatyta, tik vienas vairuotojas iš jų buvo vartojęs alkoholio, tačiau neviršijo leistinos nustatytos normos. Tačiau nustatyti 5 neblaivūs kitų automobilių vairuotojai – 0,69 prom., 0,84 prom., 1,38 bei 0,11 prom. ir 0,13 prom. pradedantiesiems vairuotojams. Lengvas girtumo laipsnis fiksuotas ir vienam dviratininkui. Patruliavę pareigūnai surašė dar 3 administracinio nusižengimo protokolus vairuotojams, kurių transporto priemonių šoninių stiklų laidumas mažesnis nei nustatyta.

Tokios ir panašios eismo saugumo priemonės vykdomos nuolat. Tačiau Kauno apskrities pareigūnai prasitaria, kad šį savaitgalį, kaip ir kolegos kitose apskrityse, skirs dar didesnį dėmesį neblaiviems vairuotojams nustatyti, dėl kurių, pasak statistikos, dažnai įvyksta ne viena skaudi nelaimė kelyje.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite