Angle down Atgal

Kauno apskrityje pirmoji metų diena neapsiėjo be alkoholio, konfliktų ir muštynių

Pirmąją šių metų dieną policininkams bei medikams darbo netrūko nei Kauno apskrityje, nei pačiame Kauno mieste. Fiksuota muštynių, vagysčių, kitokių įstatymų pažeidimų.

Pirmąją 2018-ųjų pirmąją dieną apie 4.30 val. Kėdainiuose, Žemaitės gatvėje, namuose, neblaivus (1,85 prom.) vyras (g. 1974 m.) rankomis smūgiavo į galvą neblaiviam (1,24 prom.) sūnui (g. 2000 m.). Nukentėjusysis dėl galvos sumušimo, suteikus jam medicininę pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis ambulatoriškai.

Įtariamasis uždarytas į areštinę ir, kaip antradienį pranešė Kauno apskrities VPK, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pirmadienio popietę dar vienas šeimyninis konfliktas, kai kam padauginus alkoholio, įvyko kitų kėdainiškių namuose.

Apie 13.30 val. J. Basanavičiaus gatvėje, savo namuose, neblaivus (2,14 prom.) vyras (g. 1985 m.) pastūmė neblaivią (1,83 prom.) sugyventinę (g. 1976 m.) bei sudavė kelis smūgius į galvą motiną bandžiusiam apginti nepilnamečiui (g. 2002 m.).

Nukentėjusieji į medikus nesikreipė, tačiau policija pasistengė įtariamąjį uždaryti į areštinę. Jo atžvilgiu taip pat pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Pirmąją šių metų dieną policininkams bei medikams darbo netrūko ir Kauno mieste. Fiksuota muštynių, vagysčių, kitokių įstatymų pažeidimų, o vieno iš K. Baršausko gatvės namų bute kilo rimtas konfliktas su skaudžiomis pasekmėmis.

Jo metu neblaivi (1,45 prom.) moteris (g. 1958 m.) peiliu dūrė neblaiviam (1,30 prom.) vyrui (g. 1964 m.). Šis dėl durtinės žaizdos kakle pristatytas į ligoninę. Įtariamoji uždaryta į areštinę.

Pirmadienio vakarą kitas stalo įrankis - šakutė - panaudotas per konfliktą Jonavoje, Kosmonautų gatvėje.

Susivaidijus namuose, vyras (g. 1986 m.) mesdamas šakutę sužalojo moterį (g. 1971 m.). Dėl sužalotos akies moteris paguldyta į Kauno ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, iš įvykio vietos pabėgęs įtariamasis yra ieškomas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite