Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkės priartėjo prie čempionių titulo

Lietuvos moterų rankinio lygos finalo serijoje iki trijų pergalių į priekį išsiveržė Kauno „ACME – Žalgiris“ merginos. Trečiosiose serijos rungtynėse jos rezultatu 32:29 (16:14) įveikė Kauno rajono „Cascados-HC Garliavos SM“ rankininkes. Antrosiose serijos rungtynėse Garliavoje finalo rezultatą išlyginusios žalgirietės dabar atsidūrė per žingsnį nuo LMRL čempionių titulo.

Rungtynes geriau pradėjo Kauno rajono „Cascada-HC Garliava SM“, kuri sužaidus 6 minutes pirmavo rezultatu 4:2. Vis dėlto, gana greitai žalgirietės išlygino rezultatą (5:5), o įpusėjus kėliniui „ACME-Žalgiris“ jau ir pirmavo 8:7.

Nors pirmaujanti komanda pirmajame kėlinyje pasikeitė dar keletą kartų, tačiau po pirmųjų 30 minučių „ACME-Žalgiris“ pirmavo 16:14.

Antrająjį kėlinį solidžiau pradėjo „Cascada-HC Garliava SM“, kuri ne tik kad panaikino turėtą dviejų įvarčių atsilikimą, bet likus 10 minučių pabaigos dar ir pirmavo rezultatu 27:24.

Tuomet praėjusių metų čempionės „ACME-Žalgiris“ laimėjo atkarpą rezultatu 5:0 ir nubraukė visą garliaviečių įdėtą darbą. Nors Kauno rajono komanda dar bandė gelbėtis paskutinėmis rungtynių minutėmis, žalgirietės pranašumo jau neišvaistė ir rungtynes laimėjo 32:29.

Fantastiškai ir toliau finalo serijoje rungtyniauja geriausia 2018-ųjų metų šalies rankininkė Audinga Kniubaitė. Antrosiose serijos rungtynėse ji buvo pelniusi 18 įvarčių, o šiose rungtynėse žalgirietė pasižymėjo 14 tikslių metimų į varžovių vartus.

Rungtynėse netrūko ir aistrų bei kieto žaidimo. Dar pirmajame rungtynių kėlinyje trečią kartą iš aikštės pašalinta žalgirietė Grėta Burkaitė prieš save išvydo raudoną kortelę. Lygiai taip pat antrajame kėlinyje nubausta ir Garliavos ekipos rankininkė Emilė Aglinskaitė.

Šiuo metu serijoje „ACME-Žalgiris“ pirmauja rezultatu 2:1, o ketvirtosios finalo rungtynės bus žaidžiamos gegužės 18 dieną Garliavoje.

Pirmąsias serijos rungtynes garliavietės laimėjo rezultatu 22:19, antrajame mače pergalę po pratęsimo 39:36 šventė „ACME-Žalgiris“.

„ACME-Žalgiris“: Audinga Kniubaitė 14, Klaudija Šidlauskytė 5, Laura Žukovaitė ir Martyna Vaitkutė po 3, Lina Abramauskaitė, Neringa Gudaitytė, Austėja Narauskaitė po 2, Grėta Burkaitė po 1.

„Cascada-HC Garliava SM“: Greta Rinkevičiūtė 10, Karolina Sparnauskaitė 7, Laima Bernatavičiūtė 5, Emilė Aglinskaitė 3, Evelina Dževerakaitė 2, Džoana Šiaučiūnaitė ir Rusnė Markinaitė po 1.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.