Angle down Atgal

Kauniečių širdims Ąžuolyne atgaivą vėl teiks „Parko muzika“

Šiemet tęsiama pernai vasarą pradėta miesto savivaldybės įsteigtos koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ iniciatyva nemokamiems susitikimams su muzika sutelkti miestiečius į Kauno parkus.

Sekmadienio vakarą Kauno Ąžuolyne vyks sezono pradžios koncertas „Parko muzika“. Jame muzikuos Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ muzikantai. Ši muzikos šventė, anot organizatorių, ir šiemet sutaps su Sekminėmis - žalumos švente.

Prieš metus, vasaros pradžioje, „Ąžuolynas“, palikęs įprastines koncertų sales, trumpam stabtelėjo miesto žaliosiose oazėse ir netgi – šokdino kauniečius Ąžuolyno, Kauno Santakos, Dainavos bei Kalniečių parkuose.

„Žaluma, muzika, linksmi miestiečių veidai ir vasarai pasibaigus – ilgesys..., kad po žiemos vėl susitiktume muzikiniuose piknikuose, juolab, kad ne visi parkai aplankyti. Šiemet tradicija bus tęsiama tuose pačiuose parkuose ir planuojama aplankyti naujus – Panemunės šilą, Draugystės parką“, - teigiama koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ pranešime.

Pasirodymų parkuose programai pasirinkta populiarioji muzika, kuri visiems atpažįstama ir nuolat interpretuojama skirtingų atlikėjų bei orkestrų. Ir jei tik orai bus draugiški, Kauno gyventojai bei jų svečiai šiemet galės vėl kartu mėgautis gražiausiomis melodijomis iš ansamblių „Boney M“, „ABBA“, „Queen“, „AHA“, „The Beatles“ bei pasaulyje garsių solistų repertuaro.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite