Angle down Atgal

Kaune – prasto kvapo byla: žmona neįgalų vyrą mušė panaudotomis sauskelnėmis

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmams teko išnagrinėti neįprastą bylą, padvelkusią juoduoju humoru: prieš tai keturis kartus teistai kaunietei teko aiškintis dėl to, kad moteris būdama neblaivi panaudotomis sauskelnėmis sumušė savo neįgalų vyrą.

Bylos duomenimis, į teismą moterį atvedęs nusikaltimas buvo įvykdytas 2018 m. lapkričio 15 d. vėlų vakarą. Su anyta, neįgaliu vyru ir nepilnamete dukra gyvenusi kaunietė, būdama apsvaigusi nuo alkoholio, namuose sumušė savimi pasirūpinti sunkiai galintį sutuoktinį, kaip ginklą panaudojusi šio sauskelnes.

Pastaroji byla moteriai, kurios tapatybė neatskleidžiama, nes kartu paaiškėtų ir nukentėjusio sutuoktinio tapatybė, yra jau penktoji – nuo 2012 m. kaunietė buvo teista už vagystę, grasinimą susidoroti, taip pat už du smurto prieš šeimos narius atvejus.

Ikiteisminio tyrimo metu moteris neneigė savo kaltės. Anot kaunietės, sutuoktinis, su kuriuo pragyveno jau 27 metus, nuo 2018 m. birželio serga epilepsija, ne visada yra sąmoningas, negali pats savimi pasirūpinti. Moteris teigė, kad tą vakarą parsinešė namo kelis litrus alaus, kuriuos išgėrė, o begeriant ją ėmė šaukti sutuoktinis, prašęs pakeisti sauskelnes. Kaunietė teigė supykusi, kad nuolat turi pati rūpintis vyru, nors namuose gyvena ir šio mama. Įpykusi dėl tokios neteisybės, moteris sumušė vyrą sauskelnėmis, kurias nuo jo prieš tai nuėmė. Kaunietė teigė sudavusi bent penkis smūgius, o kai atėjo anyta, pasiūlė šiai pačiai rūpintis sūneliu ir išėjo į kitą kambarį.

Žmonos smurtą patyręs vyras tyrėjams teigė, kad konflikto metu jį buvo ištikęs lengvas epilepsijos priepuolis. O nuteistosios anyta teigė mačiusi, kad sūnus buvo ne tik sumuštas, bet ir ištepliotas išmatomis.

Dėl smurto prieš sutuoktinį kaunietė buvo įpareigota gyventi atskirai nuo vyro, dėl priklausomybės nuo alkoholio ėmė gydytis reabilitacijos centre. Šią bylą išnagrinėjęs teisėjas Dainius Ročys ją užbaigė baudžiamuoju įsakymu – prieš tai keturis kartus teistai moteriai buvo skirta dešimties mėnesių laisvės apribojimo bausmė, įpareigojimai gydytis nuo alkoholizmo ir pradėti dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite