Angle down Atgal

Kaune pasieniečiai sulaikė du cigaretes krovusius vyrus

Pagėgių pasieniečiai Kaune sulaikė du vietinius gyventojus, iš automobilio krovusius 2500 pakelių kontrabandinių cigarečių. Nelegalių rūkalų aptikta ir jų namuose.

Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos ir Specialiosios paskirties skyrių pareigūnai surengė operaciją Kaune. Turėta žinių, kad  kauniečiai užsiima nelegalia veikla. Iš pradžių VSAT pareigūnai  atvyko į vieną  Kauno mieste esančią gatvę, kur  pastebėjo du  vyrus stovinčius  prie automobilio „VW Passat“. Apžiūrėję automobilį, pasieniečiai jame rado  penkias dėžes, kuriose aptikta 2500 pakelių cigarečių „NZ Gold“, paženklintų Baltarusijos Respublikos akcizo ženklais.

50-mečio ir 70-mečio sulaikytų kauniečių gyvenamosiose patalpose tą pačią dieną Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai atliko kratas. Jų metu pasieniečiai dar rado 116 pakelių cigarečių „NZ Gold“,  „Minsk Super Slim“ ir „Fest“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Abu kauniečius pasieniečiai buvo uždarę į areštinę.  Po apklausų jie paleisti skyrus kardomąsias priemones rašytinius pasižadėjimus neišvykti.

Kontrabandiniai rūkalai ir automobilis „VW Passat“ saugomi Pagėgių pasienio rinktinėje.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite