Angle down Atgal

Kaune Pagėgių pasieniečiai sulaikė kontrabandinį rūkalų krovinį ir du vyrus

Kaune pasieniečiai sulaikė du šio miesto gyventojus, kurie stovėjimo aikštelėje iš vieno automobilio į kitą krovė kontrabandinius rūkalus. Vėliau tokių cigarečių rasta ir vieno iš įkliuvusiųjų namuose.

Penktadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties skyriaus Pagėgių komandos pareigūnai Kaune sulaikė du šio miesto gyventojus ir jų automobilius “Toyota Avensis” bei “Audi A4”.

50-ies ir 55-erių vyrai iš vienos mašinos į kitą perkrovinėjo dėžes, kuriose buvo 2500 pakelių cigarečių „Winston Blue“ be akcizo ženklų.

Dar 500 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su Baltarusijos akcizo ženklais ir 2980 pakelių cigarečių „Winston Blue“ be banderolių kratos metu VSAT pareigūnai aptiko vieno sulaikytojo, įtariama, kontrabandinių cigarečių pardavėjo, namuose Kaune.

Iš viso Pagėgių pasieniečiai sulaikė 5980 pakelių nelegalių rūkalų.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 4 metų. Pareiškus įtarimus abu kauniečius pasieniečiai paleido.

Automobiliai “Toyota Avensis” ir “Audi A4” bei kontrabandinės cigaretės saugomi Pagėgių pasienio rinktinėje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite