Angle down Atgal

Kaune operatyviai sulaikytas moters nužudymu įtariamas vyras

Praėjus vos parai Kaune sulaikytas vyras, įtariamas nužudymu.

Pagal Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pranešimą, dėl šio, anksčiau jau teisto vyro, pirmadienį bus kreipiamasi į teismą dėl kardomosios priemonės – suėmimo – skyrimo. Asmeniui, nužudžiusiam žmogų, pagal Baudžiamąjį kodeksą gresia laisvės atėmimas nuo septynerių iki penkiolikos metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Penktadienį, spalio 18 d., apie 16.55 val., Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., iš Nemuno upės buvo ištrauktas 34 metų moters kūnas. Ekspertams atidžiai apžiūrėjus moters kūną, įvertinus visas įvykio aplinkybes, buvo nustatyta, kad moteris galėjo būti nužudyta – ant jos kūno pastebėtos sumušimo žymės ir nubrozdinimai, kurie nebūdingi paties asmens susižalojimui. Įtarus, kad buvo įvykdytas nusikaltimas, Kauno apskrities VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai nedelsiant ėmėsi įtariamojo paieškos.

Policijos pareigūnams bendradarbiaujant su prokurorais, šeštadienį, spalio 19 d., apie 18 val., Kaune buvo sulaikytas 27-erių vyras, kuris įtariamas įvykdęs žmogžudystę. Jam pareikšti įtarimai dėl nužudymo.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite