Angle down Atgal

Kaune gelbėti trys smalkėmis apsinuodiję žmonės

Vienas iš ankstyvųjų praėjusios paros pagalbos šauksmų, pasiekusių Kauno priešgaisrinę gelbėjimo valdybą, buvo paryčiais gautas pranešimas iš greitosios medicinos pagalbos medikų apie galimai smalkėmis apsinuodijusius 3 asmenis.

Skubiai atvykę į įvykio vietą, ugniagesiai Kauno mieste, name Rygos gatvėje, rado minėtus tris nukentėjusius asmenis, kurių sveikata rūpinosi medikai. Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos specialistai ėmėsi tirti, ar negali tame name kilti dar bėdų. Radiacijos ir dujų matavimo prietaisai pakitimų nenustatė, patalpos buvo išvėdintos.

Vakare pasistengta, kad vieno iš V. Krėvės prospekto namo gyventojams nekiltų pavojus dėl dujų nuotėkio. Gavę pranešimą, kad šio namo laiptinėje jaučiamas dujų kvapas, ugniagesiai name budėjo, kol atvyko dujų avarinės tarnybos darbuotojai ir, nustatę dujų nuotėkį, ėmėsi profesionalių priemonių jam sustabdyti.

Vos pusantros valandos likus iki šio penktadienio pradžios, Kauno priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje, anot jos atstovės Džiugintos Vaitkevičienės, buvo gautas pranešimas iš saugos tarnybos, kad Partizanų gatvėje suveikė prekybos centro IKI signalizacija ir matomi iš vamzdžio kylantys dūmai.

Netrukus įsitikinta, kad iš lauke esančio kamino rūko dujinio šildytuvo garai, o išorinių gaisro požymių nebuvo. Ugniagesiai palaukė, kol atvyko atsakinga parduotuvės darbuotoja ir atrakino duris. Viduje degimo požymių taip pat nebuvo. Apsaugos darbuotojams patikslinus, kad daviklis suveikė ant stogo, buvo patikrintas ir pastato stogas. Nustatyta, kad priešgaisrinė signalizacija suveikė dėl lauko prožektoriaus gedimo. Apsaugos darbuotojai atjungė parduotuvės lauko apšvietimo elektros energijos tiekimą, sakoma Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos fiksuotoje praėjusios paros įvykių suvestinėje.

Penktadienis Kauno regione gelbėtojams prasidėjo stiprios vėtros sukeltų padarinių šalinimu. Jiems teko pjaustyti nuvirtusius ant kelio medžius, pagelbėti gyventojams Kaune, Panemunėje, tvarkyti stichijos šėlsmo nuplėštą ir gatvėn nublokštą namo stogą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite