Angle down Atgal

Kaune atveriama daugiau erdvių „virtuvėms ant ratų“

Steigiamojo Seimo aikštė ir Kauno senosios prieplaukos amfiteatras – dvi naujos vietos, į kurias kauniečius bei miesto svečius vilios ne tik vaizdingas fontanas ar Nemuno pakrantė, bet ir apetitą keliantys maisto aromatai.

Iki šiol prekyba maistu iš specializuotų automobilių, anot Kauno miesto savivaldybės administracijos atstovo Arnoldo Bukelio, buvo leidžiama tik per masinius renginius ir prie Lampėdžio ežero bei Kauno marių. Po ką tik priimto Kauno miesto tarybos sprendimo tai vyks ir miesto centre.

„Didelio populiarumo sulaukę maisto vagonėliai iki šiol neturėjo patrauklių vietų centrinėje Kauno dalyje, todėl jie galėjo veikti tik per „Open Kitchen“ bei kitus panašaus formato renginius. Sulaukdavome verslininkų prašymų leisti prekiauti Senamiestyje ar jo prieigose, tačiau viską apsunkindavo biurokratiniai procesai. Nuo šiol naujos vietos maisto vagonėliams parinktos taip, kad nesikirstų su kavinėmis ir suteiktų žmonėms pasirinkimo laisvę, kur ir kaip praleisti laiką mėgaujantis maistu“, – pasakojo Kauno mero pavaduotojas Andrius Palionis.

Leidimus prekybai iš specializuotų automobilių išduoda Savivaldybės administracijos Licencijų, leidimų ir paslaugų skyrius. Norintys prekiauti iš maisto vagonėlių turi užpildyti prašymą internete.

Pasak vicemero, leidimų išdavimo procedūros turėtų vykti greičiau ir paprasčiau, išvengiant sudėtingų formalumų. Tvarkingų foodtruck‘ų savininkai, gaminantys skanų maistą, jau artimiausiu metu galės išsiimti leidimus ir pradėti prekybą Steigiamojo Seimo aikštėje arba Nemuno krantinėje ties Kauno senąja prieplauka.

„Prekiauti Senosios prieplaukos amfiteatre bus galima iki Santakos parko rekonstrukcijos pradžios. Birželio mėnesį tikimės turėti rangovą ir netrukus pradėti realius darbus. Vis dėlto biurokratinės procedūros neretai užtrunka, tad, kol bus sutvarkyti visi parko rekonstrukcijai pradėti reikalingi dokumentai, kauniečiai bei miesto svečiai galės mėgautis skaniu maistu“, – paaiškino Kauno savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite