Angle down Atgal

„Kau­nas Ra­ce 2021“: Kau­no mies­to me­ro tau­rę iš­ko­vo­jo šiau­lie­tis

Itin karš­tą praė­ju­sį sa­vait­ga­lį Kau­no mies­to gat­vė­se vy­ko au­to­mo­bi­lių spor­to var­žy­bos „Kau­nas Ra­ce 2021“, ku­rių da­ly­viai kaip rei­kiant įkai­ti­no švie­žią as­fal­tą Alek­so­to ino­va­ci­jų pra­mo­nės par­ke, ku­ria­ma­me bu­vu­sio­je Kau­no avia­ci­jos ga­myk­los te­ri­to­ri­jo­je.

Nuo pat devintos valandos ryto prasidėjusiose gatvių lenktynėse susikovė didžiulis būrys lenktynininkų, kurie svajojo ne tik nugalėti savo klasėse, bet namo išsivežti ir Kauno miesto mero taurę bei varžybų partnerių įsteigtus prizus.

Iš viso buvo išdalyta daugiau nei šimtas startinių numerių. Bene trečdalis dalyvių startavo dviejose įskaitose, o dalis lenktynininkų dalijosi vienu automobiliu.

Kiekvienas iš dalyvių keturis kartus turėjo įveikti ganą greitą, bet kartu ir nelengvą trasą, sukonfigūruotą penkiose gatvėse. Visi važiavimai buvo įskaitiniai, todėl vietos daryti klaidoms nebuvo.

Greičio, adrenalino, emocijų ir įspūdingų momentų šiose varžybose netrūko, o itin didelį karštį stengėsi numalšinti ventiliatoriaus funkciją kelis kartus atlikęs sraigtasparnis.

Visi „Kaunas Race 2021“ varžybų, kurias organizavo „Kauno autoklubas“, dalyviai varžėsi asmeninėse 2WD (dviem ratais varomi automobiliai) ir 4WD (keturiais ratais varomi automobiliai) įskaitose dėl Kauno miesto mero įsteigtų prizų. Taip pat buvo renkama greičiausia dailiosios lyties atstovė bei greičiausias svečias. Negana to, dar buvo fiksuojami ir rezultatai penkiose Lietuvos Street Race čempionato klasėse (SGC-1, SGC-2, SGC-3, SGC-4, OC).

Varžybose dalyvauti buvo galima su standartiniais, kasdien gatvėje naudojamais automobiliais. Reikėjo turėti tik šalmą.

Tarp dviem ratais varomų automobilių greičiausias buvo ir Kauno miesto mero taurę iškovojo šiaulietis Karolis Raišys su „Lotus Exige“ automobiliu. Jo bendras keturių važiavimų rezultatas buvo 6 min. ir 5.442 sek. Tai buvo absoliučiai geriausias užfiksuotas dienos rezultatas „Kaunas Race 2021“ lenktynėse, už ką K. Raišys taip pat buvo apdovanotas taure.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite