Angle down Atgal

Kaukėti užpuolikai įkliuvo Kauno pareigūnams

Kauno kriminalistai sulaikė du asmenis, kurie įtariami balandžio pabaigoje prievartavę iš Kauno miesto gyventojo didelės vertės turtą - tariamą skolą, viršijančią kelis šimtus tūkstančių eurų.

Pasak Kauno apskrities policijos komisariato pranešimo, ankstyvą balandžio 29-osios rytą, pridengę veidus kaukėmis bei apsirūpinę metaliniais strypais asmenys atvyko prie Kaune, Elektrėnų gatvėje, esančio pastato. Įtariamieji užpuolė kaunietį, panaudodami ne tik fizinį, bet ir psichologinį smurtą, reikalavo duoti tariamą skolą. Bandydamas apsiginti, vyriškis is teise tai laikomo pistoleto paleido keleta( s u viu( i( uz puoliku( puse(, o šie iš karto automobiliu paspruko iš įvykio vietos.

Kauno apskrities VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai nedelsiant ėmėsi tyrimo ir atliko reikalingus procesinius veiksmus. Praėjusį sekmadienį kriminalistai sulaikė du vyrus (gim. 1986 m. ir 1985 m.), kurie įtariami didelės vertės turto prievartavimu. Pirmadienį kreiptasi į teismą dėl kardomųjų priemonių įtariamiesiems paskyrimo. Teismas abiem sunkaus nusikaltimo padarymu įtariamiems vyrams skyrė suėmimą dviem mėnesiams.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai. Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės turto prievartavimo. Už tai gresia laisvės atėmimas iki dešimties metų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite