Angle down Atgal

Katerį vairavusi neblaivi kompanija sulaukė pareigūnų dėmesio

Rugpjūčio 11-osios pavakarę, apie 19 val. 36 min., Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą nuvykti į Lazdijų rajoną, Veisiejų seniūnijoje esantį Vytautų kaimą, kur neblaivių asmenų kompanija neleidžia vykdyti pareigų Aplinkos apsaugos pareigūnams.

Nustatyta, kad Alytaus aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavo pranešimą iš Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos pranešimų priėmimo poskyrio budinčio specialisto, jog Lazdijų rajone esančiame Galsto ežere plaukioja kateriai ir vandens motociklai, kuriems plaukiojimas šiame vandens telkinyje yra draudžiamas.

Pareigūnai pastebėjo plaukiojantį katerį, jam parplaukus į krantą, pareigūnams krante buvę vyriškiai neleido apžiūrėti katerio, naudojo necenzūrinius žodžius.

Situaciją buvo filmuojama tarnybine nešiojama kamera, tačiau agresyviai nusiteikęs vyras pagriebė kamerą, nuplėšė ją nuo pareigūno kaklo ir išmetė į ežerą. Dėl turto sugadinimo vyras (g. 1989 m.) pristatytas į Lazdijų rajono policijos komisariatą.

Dėl įvykio pradėtas aplinkybių patikslinimas.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite