Angle down Atgal

Katė, „dir­ban­ti“ lai­pio­ji­mo salė­je, pa­ti įveikė iššūkį

Apie ka­čių su­gebė­jimą lai­pio­ti užuo­lai­do­mis, už­šok­ti ant durų ar spintų ar dar ki­taip mus ste­bin­ti sa­vo ga­bu­mais pa­sa­ko­ti ne­rei­kia. Tai tie­siog už­ko­duo­ta jų ge­nuo­se. Bet štai vie­nai ka­tei var­du La­lah lai­pio­ji­mas sie­na – ne tik ins­tink­to pa­ten­ki­ni­mas, bet ir „dar­bo“ da­lis.

Lalah gyvena vienoje iš Nahoje, Japonijoje, veikiančių laipiojimo salių. Ji čia atsidūrė po to, kai prieglobstį dar mažytei suteikė Mitsuru Goan – salės savininkas. Tiesa, iškart mėginti užkopti siena keturkojė „darbuotoja“ nesiryžo, pasak salės savininko, ji iš pradžių kopinėdavo virvėmis, išskleidžiamomis kopėčiomis.

Bet katė nuolat stebėdavo, kaip įveikti sieną mėgindavo atvykę lankytojai. Smalsiai nužiūrinėjusi jų pergales, pasiekiant viršūnę, galų gale švelniakailė pati ėmėsi šio žygio. Atsargiai kopdama į viršų, ji bemat pasiekė „Everestą“. Sėkmingas ir neįprastas žygis buvo filmuojamas, o patekęs į interneto erdves, kaipmat paplito ir sulaukė daugybės reakcijų.

O ką Lalah „dirba“ šioje salėje? Mitsuru sako, kad nuo mažens čia gyvenanti katė tapo lyg vadybininke, kuri kasdien su lankytojais pasisveikina savo švelniuoju „miau“. Paprastai ji mėgsta gulėti ir stebėti lankytojus, tiesa, kartais nepasikuklina ir patogiai įsitaisiusi prigula jų kuprinėse ar sportiniuose krepšiuose… Savininkas net įspėja gerai apžiūrėti daiktus, kad namo kartu neparsineštų mielos viešnios.

Visgi labiausiai Lalah mėgsta laipioti virvėmis, kurių ilgis siekia beveik 5 metrus.

Parengta pagal Boredpanda.com

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite