Angle down Atgal

Kasdien – po neblaivų vairuotoją

Didžiųjų švenčių „maratonas“, kelioliką mūsų krašte gyvenančių vairuotojų, kurie būdami neblaivūs neatsilaikė pagundai sėsti prie automobilių vairo, nuvesiantis į teisiamųjų suolą, jau baigėsi. Deja, miestų gatvėse ir krašto keliuose patruliuojantys Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai po patikrinimų kasdien tebesulaiko bent po vieną neblaivų vairuotoją.

Šios savaitės pradžioje, pirmadienio pavakarę, Marijampolėje, Sporto gatvėje, pareigūnai patikrinti sustabdė automobilį „Mitsubishi Carisma“. Priėję prie automobilio jie iškart pajuto, kad nuo jį vairavusio Marijampolės gyventojo (g. 1975 m.) dvelkia alkoholiu. Patikrinimas alkoholio matuokliu atskleidė, kad marijampolietis vairavo vidutiniškai girtas, nes vyras įpūtė 1,79 promilės alkoholio. Dėl to vyriškiui su pareigūnais teko vykti į ligoninę duoti kraujo alkoholio koncentracijai jo organizme patikslinti, taip pat į policijos komisariatą, kuriame buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo neblaiviam, viršijus 1,5 promilės girtumą.

Vėlų antradienio vakarą, 23.10 val., dar vienas tokią pat nuodėmę padaręs ir Baudžiamajame kodekse numatytu nusikaltimu įtariamas vyras (g. 1960 m.) buvo sulaikytas Šakiuose, Aušros ir Girėnų gatvių sankryžoje. Būdamas vidutiniškai girtas (1,58 prom.) automobilį „Volkswagen Polo“ vairavo Giedručių k. (Šakių r. sav.) gyventojas. Jam irgi teko vykti į ligoninę duoti kraujo, o jo vairuotas automobilis buvo nugabentas į saugojimo aikštelę.

Abiem vairuotojams už pasivažinėjimą vidutiniškai apgirtus gresia teisiamųjų suolas, didelės baudos, teisės vairuoti atėmimas, automobilių konfiskavimas ir, be abejo, jų biografijų tikrai nepapuošiantys teistumai.

Ričardo Pasiliausko fotoiliustracija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite