Angle down Atgal

Kas sukelia drugelius pilve?

Meilė gali būti tyra, skausminga, tikra, platoniška – meilė gali būti visokia. Štai keli įdomūs faktai apie šį visą pasaulį valdantį jausmą.

Žmonės ir termitai myli taip pat

Mes nesame vieninteliai monogamiški sutvėrimai šioje Žemėje. Turėti vieną partnerį iki gyvenimo galo būdinga vilkams, gulbėms, gibonams, juodiesiems grifams, albatrosams ir netgi… termitams.

Vienu ritmu

Mokslininkų atliktas tyrimas parodė, kad įsimylėjusių žmonių, žiūrinčių vienas kitam į akis apie tris minutes, širdys ima plakti vienodu ritmu. Įsitikinti galite patys, o tokiam eksperimentui puikiai tiks šv. Valentino diena.

Vietoje tabletės

Oksitocinas išsiskiria ne tik mylintis, bet ir apsikabinus. Kai kuriems žmonėms šis hormonas gali sumažinti skausmą arba apskritai jį numalšinti. Tad, prieš išgeriant tabletę, paprašykite mylimo žmogaus jus švelniai ir nuoširdžiai apkabinti, atsipalaiduokite ir pabūkite šalia.

Sudaužyta širdis

Pasirodo, tai – ne banalūs žodžiai. Mokslininkai nustatė, kad skaudūs gyvenimo įvykiai, tokie kaip išdavystė, išsiskyrimas ar mylimo žmogaus netektis, gali sukelti fizinių skausmų širdies srityje, dusulį. Ši būklė netgi turi pavadinimą – sudaužytos širdies sindromas.

Ilgalaikiams santykiams – veidas, trumpalaikiams – sudėjimas

Apklausos rodo, kad ieškantieji trumpalaikių ryšių labiau akcentuoja juos dominančio asmens sudėjimą. O kai dairomės partnerio visam gyvenimui, koncentruojamės į jo veido bruožus, jų patrauklumą.

Drugeliai pilve

Kuomet įsimylime, atrodo, kad mūsų pilve pradeda šokti ir dainuoti drugeliai. Jums nesivaidena – šis pojūtis yra tikras, o sukelia jį adrenalinas, kuris įsimylėjus užlieja kūną.

Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite