Angle down Atgal

Kas paėmė piniginę – atskleidė vaizdo įrašas

Viešose vietose įrengtų vaizdo kamerų įrašai policijos pareigūnams vertingi. Jie – dažnai tampa raktu narpliojant įvairius įvykius, nusikaltimus.

Sekmadienį į policiją pagalbos kreipėsi dvidešimtmetis. Jis apie 11 val. Marijampolėje, Kauno gatvėje, esančiame prekybos centre, pasidėjo savo piniginę ant sudėtų prekių ir pamiršo. Grįžęs po 20 minučių jaunuolis minėtoje vietoje piniginės nerado. Joje buvo apie 400 eurų.

Iš karto buvo peržiūrėti vaizdo kamerų užfiksuoti įrašai, kur aiškiai matyti, kaip piniginę paėmė kitas vyras. Policija greitai nustatė, kad tai 27 metų Kazlų Rūdos gyventojas. Surastas vyras tikino, neketinęs pinigų pasisavinti. Piniginę jis planavo nešti į Kazlų Rūdos policijos komisariatą, o apie radinį pranešti socialiniame tinkle „Facebook“.

Praėjusį trečiadienį penkiasdešimtmetis vilkaviškietis degalinėje, „Circle“ esančioje Marijampolėje, Kauno gatvėje, atsiskaitydamas telefoną „Redmi Pro 4“ pasidėjo ant prekystalio. Ir pamiršo. Tačiau greitai pasigedęs grįžo į degalinę. Deja, telefono jau nebebuvo.

Policija vaizdo kamerų pagalba nustatė asmenį, kuris paėmė telefoną, tačiau jis dar nesurastas. Gali būti, kad jis ne vietinis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite