Angle down Atgal

Kas pa­si­keis jūsų gy­ve­ni­me, kai ne­tek­si­te tėvų?

Mūsų tėvai negyvena amžinai. Jiems mirus, pasaulis pasikeičia neatpažįstamai ir niekada nebebūna toks, koks buvo.

1. Kaip bebūtų gaila, šeimos vertę jūs suvoksite tik tada, kai jos neteksite. Kai nebeliks tėvų, suprasite, kad nėra pasaulyje didesnės meilės nei tėvų. Jūs suprasite, kad kiekvieną kartą, kai tėvai jus barė arba kažką draudė, norėjo jums gero. Tėvai dėl jūsų buvo pasiryžę padaryti bet ką ir, jų netekus, nebeliks žmonių, kurie norėtų pagelbėti jums labiau nei tėvai.

2. Pagaliau suprasite, kad nebesate vaikas. Jūsų niekas dukra arba sūnumi nebepavadins. Kai susirgsite, niekas nebeapmaus šiltų kojinių, neuždės garstyčių lapelių, neišvirs gardaus sultinio.

3. Jums bus labai liūdna, kad jūsų tėvai nebepamatys savo anūkų, neturėsite bendrų fotografijų. Močiutė negalės apgaubti jūsų vaikų savo švelnumu, rūpesčiu, o senelis nepamokys gyvenimiškos išminties.

4. Kai neteksite tėvų, nebegalėsite ramiai klausyti draugų skundų dėl tėvų elgesio. Padarytumėte viską, kad nors kartą išgirstumėte motinos balsą ir prisiglaustumėte prie jos.

5. Šios netekties skausmas visada bus su jumis. Žinoma, laikas užgydo visas žaizdas, prisiminimai nukeliaus į antrąjį planą, bet jūs visada prisiminsite tą dieną, kai netekote brangiausio žmogaus.

6. Sunkiausia jums bus per šv. Velykas, Kalėdas, nes šios šventės – šeimos šventės. Jausitės vieniši, apleisti, kai kolegos girsis, kad vyksta pas tėvus. O kai jie pyks, kad vėl privalo vykti pas tėvus, jūs už minutes su tėvais atiduotumėte viską.

7. Per visas šventes, net jei turite antrąją pusę ir vaikų, jums visada trūks tos atmosferos, kuri tvyrojo tėvų namuose. Daugiau nebeužuosite mamos pyrago aromato ir tėčio pigių cigarečių kvapo. To nebebus.

8. Į pasaulį pradėsite žvelgti kitokiu žvilgsniu. Kai neteksite tėvų, suprasite, kad jie buvo ir eiliniai žmonės, turėję draugų, darbą, problemų, kurias turėjo spręsti. Ir kai tai suprasite, norėsite apie tai su tėvais pasikalbėti, bet nebebus su kuo.

9. Kai patirsite sėkmę ar nesėkmę, jūs panorėsite apie tai pirmiausia pasakyti tėvams. Sieksite mobiliojo telefono, bet tuo numeriu niekas nebeatsilieps.

10. Kai neteksite tėvų, tik tada suvoksite, kaip stipriai juos mylėjote. Jums jų labai trūks – norėsite pasikalbėti, paprašyti atleidimo, apsikabinti nors vieną kartą.

Nelaukite, kai bus per vėlu. Paskambinkite tėvams būtent dabar ir pasakykite, kaip stipriai juos mylite. Neatidėkite rytojui. Nes rytojus mūsų gali nebelaukti...

„Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite