Angle down Atgal

Kas nutiks organizmui, jei kasdien valgysite medų?

Tik vienas šaukštas medaus per dieną, o pagerėjusios sveikatos ir išvaizdos požymių pastebėsite jau labai greitai.

1. Oda taps švaresnė

Medus – tai antioksidantas. Jei medų valgysite reguliariai, organizmą išvalysite nuo toksinų. Medus taip pat turi antibakterinių savybių, todėl jūsų odai tai labai patiks.

2. Neteksite svorio

Liaukitės valgyti cukrų. Pakeiskite jį medumi. Nors medus taip pat saldus, jis pagreitina metabolizmą, todėl labai tinka, jei norite numesti svorio.

3. Sumažės cholesterolio lygis

Meduje nėra cholesterolio. Jo sudėtyje gausu naudingų medžiagų, vitaminų, mineralų, kurie padės, kovojant su padidėjusiu cholesterolio lygiu.

4. Sustiprės širdis

Antioksidantai, kurių yra meduje, neleidžia arterijoms susiaurėti. Priklausomai nuo to, kur susiaurėja kraujagyslės, gali pablogėti atmintis, vystytis širdies nepakankamumas, varginti galvos skausmai. Jei kasdien išgersite stiklinę vandens su medumi, negalavimų išvengsite.

5. Pagerės atmintis

Medus kovoja su stresu, gerina atmintį ir stiprina imunitetą. Meduje gausu kalcio, kuris lengvai patenka į smegenis ir padeda joms puikiai funkcionuoti.

6. Natūralūs migdomieji

Meduje yra cukraus, kuris gali pakelti insulino lygį kraujyje. Kai jis pakyla, atpalaiduoja serotoniną, kuris greit tampa melatoninu. Jis mums garantuoja gerą miegą.

7. Sveikas skrandis

Medus pasižymi antiseptinėmis savybėmis, todėl ekspertai pataria kasdien nevalgius suvalgyti 1 šaukštą medaus. Pastebėsite, kad jūsų nebevargins virškinimo problemos – medus sunaikina įvairius virusus ir bakterijas skrandyje, taip pat gydo žaizdeles.

8. Mažina nervinę įtampą

Medus padeda atgauti jėgas pavargus ir tapti ramesniems.

9. Medus ir česnakas – stebuklingas poveikis

Jeigu pasidarysite medaus ir česnako mišinio, turėsite neįtikėtinai puikią priemonę sveikatai pagerinti, imuninei sistemai sustiprinti. Tam reikės nedidelio puodelio medaus ir 3–4 skiltelių česnako. Nuvalytas susmulkintas česnako skilteles užliekite medumi ir padėkite į vėsią vietą kelioms dienoms. Tada kasdien ryte, dar nevalgę, suvalgykite šaukštą šio stebuklingo mišinio. Būsite sveiki ir energingi.

„Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite