TIC nuotr.
Angle down Atgal

Kas naujo Šiauliuose?

Vieniems nauji metai ir planai prasideda sausį, kitiems pirmadieniais, dar kitiems – ruduo yra permainų ir naujų pradžių metas. Rudenį galite pradėti pažintį su Šiauliais. Šiame mieste kuriasi nauji muziejai, naujos edukacijos vilioja žingeidžius žmones, o gamtos oazės mieste puošiasi margais lapais ir įvairiaspalviais kilimais.

Gidų kursai – kas taps naujaisiais ambasadoriais?

Jau nebe pirmus metus Centre organizuojami gidų kursai pritraukia įvairiausių profesijų, amžiaus turizmu besidominčius ir naujų iššūkių gyvenime nevengiančių žmonių. Pusmetį trunkantys mokymai galimi ir nuotoliniu būdu.
http://tic.siauliai.lt/kvieciame-i-gidu-kursus/

Ką italai rado Šiauliuose?

Regis, užsieniečiai miesto gatvėse jau nieko nebestebina. Bet ar mes žinome, kokį įspūdį palieka mūsų miestas?
Štai – italų keliautojų pora trumpai aprašė savo nuotaikas po viešnagės mūsų mieste. Ar pritariate jų nuomonei?
http://tic.siauliai.lt/ka-italai-atrado-siauliuose-po-keleriu-metu-sis-miestas-bus-dar-patrauklesnis-tiek-vietiniams-tiek-turistams/

Kur gyvena (ne)tobula moteris?

Konferencija „(Ne)Tobula moteris“ šį rudenį vyks trečią kartą, ir šis kartas vyks Šiauliuose, ir šį kartą ieškosime atsakymų – kur slypi moters karūna?

Labai kviečiame moteris į didžiausią konferenciją šiaurės Lietuvoje! Moterys konferencijos metu visada išgirsta pačią tinkamiausią žinutę SAU. Jos mėgaujasi puikia atmosfera, dovanomis, žiniomis, puikia nuotaika, emocijomis, nuostabia draugija!
http://siauliai-events.lt/konferencija-ne-tobula-moteris/

Kur skraido karveliai?

Piktinatės tais balandžiais, kurie priteršia balkonus? Bet ateikite pasižiūrėti tų gerai išauklėtų, puošnių ir labai gudrių balandžių. Parodoje bus ir nemažai kitų rūšių. Dailūs sparnuočiai nedažnai atskrenda į Šiaulius.

http://siauliai-events.lt/dekoratyviniu-pauksciu-paroda/

Su kuo valgoma bibliodrama?

(Ne)nauji mokymosi ir savęs pažinimo būdai su profesionaliais aktoriais. Išbandykite bibliodramą.

http://siauliai-events.lt/savaitgalis-su-bibliodrama/

Kaip keičiasi pėsčiųjų gatvė?

Šiaulių pėsčiųjų gatvėje, bulvare, jau pradėti rekonstrukcijos darbai. Vieną dalį išvalius nuo medžių, atsivėrė senoji miesto architektūra, ilgai slėpta liepų pavėsyje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite