Angle down Atgal

Kas Marijampolėje atsikratė gyvsidabrio?

Skubiosios pagalbos tarnybos tel. 112 gavo pilietiško marijampoliečio pranešimą, kad Marijampolės centre esančioje Vytauto gatvėje, ties 43-uoju namu, prie atliekų konteinerio, padėtas stiklainis, į kurį, gali būti, pripilta gyvsidabrio.

Marijampolės ugniagesiai gelbėtojai gavę pranešimą skubiai nuvyko į nurodytą vietą įvertinti situacijos. Įsitikinę, kad stiklainyje tikrai supilta apie 50 g gyvsidabrio, ugniagesiai į įvykio vietą pakvietė atvykti UAB „Marijampolės švara“ atstovus. Šie stiklainį su skystu metalu, kuris garuodamas gali pavojingai apnuodyti žmogaus organizmą, išsivežė ir artimiausiu metu perduos UAB ,,Žalvaris“.

Kas viešoje vietoje padėjo stiklainį su žmogui pavojingu skystu metalu, nežinoma.

Praėjusių metų sausio pradžioje ne per toliausiai nuo minėtos vietos, P. Armino gatvėje, ties mieste veikusia 4-ąja vidurine mokykla, gyvsidabrio buvo rasta pripilto ant šaligatvio, gatvėje ir taip pat prie netoliese esančių konteinerių. Tąkart viešoje vietoje gyvsidabrį išliejusio asmens nustatyti nepavyko. Gali būti, kad dabar netgi tas pats marijampolietis nutarė kiek saugiau atsikratyti nežinia kokiu tikslu turėtu gyvsidabriu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite