Angle down Atgal

Kas kėsinosi susprogdinti gyvenamąjį namą?

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (apskr. VPK) pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl pasikėsinimo visuotinai pavojingu būdu sunaikinti (ar sugadinti) didelės vertės svetimą turtą.

Tyrimas buvo pradėtas praėjusios savaitės pabaigoje, pareigūnams gavus individualiame name gyvenančios vilkaviškietės (1971 m.) pranešimą.

Mindaugo gatvėje gyvenanti moteris pareigūnus informavo, kad penktadienį po pietų grįžusi į namus pajuto aitrų dujų kvapą. Vilkaviškietė nuėjo į namo rūsį ir jame rado atsuktą dujų balioną, o sandėliuke – uždegtą žvakę. Užpūtusi žvakę moteris išbėgo į lauką kviestis pagalbos, o atskubėję ugniagesiai gelbėtojai nustatė dujų nuotėkį, dujų balioną saugiai išnešė į kiemą, o patalpas išvėdino.

Labai pavojingą nusikaltimą tiriantys policijos pareigūnai kol kas informavo tik tiek, kad įsilaužimo požymių į gyvenamąjį namą nenustatyta.

Namo teritorija buvo stebima vaizdo kameromis, tačiau jos dėl elektros tiekimo sutrikimo kurį laiką neveikė.

Visuotinai pavojingu būdu sunaikinti didelės vertės svetimą turtą pasikėsinęs asmuo ar asmenys gali būti nuteisti laisvės atėmimu iki penkerių metų. Tačiau jei šis nusikaltimas būtų traktuojamas kaip pasikėsinimas nužudyti, jį padaręs asmuo už grotų gali atsidurti tris kartus ilgesniam laikui ar net iki gyvos galvos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite