Angle down Atgal

Kas išgelbės nuo dušo gatvėje?

Lietuva ne veltui vadinama ne tik Marijos žeme, bet ir lietaus šalimi. Čia dažnai lyja. Ką tik keiksnoję sausrą, dabar jau kreiva akimi žvelgiame į ūkanotą dangų ir braidome po balas.

Viena tokia bala niekaip nepanaikinama Gedimino gatvėje, ties 70-uoju pastatu. Po didesnio lietaus čia prie pat gatvės krašto susikaupia tiek vandens, kad eiti šaligatviu tampa pavojinga. Pravažiavus automobiliui gali būti aptaškytas lietaus vandeniu nuo galvos iki kojų.

Pastato savininkai dar pernai, kai buvo rekonstruojamos Gedimino gatvės prieigos, tvarkomi šaligatviai, kreipėsi į statybininkus. Jie paaiškino, kad atlikti tokius darbus jiems nepriklauso. Buvo atvykę ir darbuotojai iš UAB „Kaišiadorių vandenys“.

Sakė, kad po gatve einantys vamzdžiai gali būti užsinešę smėliu, gali būti medžių šaknų. Kažką padarė, bala lyg buvo apmažėjusi. Dabar vėl tas pats. Beje, tokia pati problema yra ir kitoje šios gatvės vietoje, ties Gedimino 109 namu. Ar šios problemos niekam neįdomios, ar jos yra niekaip neišsprendžiamos, tampa neaišku.

„Atspindžių“ inf.

V. Žilionytės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite