Angle down Atgal

Kas apgadino mokyklos tvorą?

Apledėjusios, su sniego provėžomis ir pusnimis gatvės tampa eismo įvykių priežastimi. Neretai vairuotojai iš techninio eismo įvykio, per kurį apgadina kitą transporto priemonę ar statinį, tiesiog nuvažiuoja.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, kai Marijampolės Dariaus ir Girėno gatvėje nenustatytos transporto priemonės vairuotojas atsitrenkė į mokyklos tvorą ir ją sugadino.

Manoma, kad eismo nelaimė įvyko naktį. Vairuotojas apie avariją niekam nepranešė, iš įvykio vietos nuvažiavo. Pasak policijos, vaizdo kamerų, galėjusių užfiksuoti įvykį, nėra. Pareigūnai buvo nuėję pas žmones, kurie gyvena šalia įvykio vietos, bet šie nieko nematė.

Šią savaitę, vasario 17-ąją 14.41 val. Marijampolėje, Vasaros g. ties namų Nr. 48B, galimai baltos spalvos sunkvežimio vairuotojas, važiuodamas atbulomis, atsitrenkė į stovintį automobilį „Mitsubishi Pajero“ ir jį apgadino. Iš eismo įvykio kaltininkas nuvažiavo.

Policija prašo asmenis, mačiusius šiuos eismo įvykius, ateiti į Kelių policijos skyrių Marijampolėje, V. Kudirkos g. 61 (1 kab.), arba paskambinti tel.: (8 700) 65829, 112.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite