Angle down Atgal

Kartu su gandrais

Šiemetiniai rajono gimnazijų abiturientai dėl „Covid 19“ pandemijos brandos egzaminus laikė gerokai vėliau, o brandos atestatus gavo visai rugpjūčio pabaigoje. Galima sakyti, sparnus kelia kartu su į šiltus kraštus išskrendančiais gandrais.

Žiežmarių gimnazijos 67 – osios laidos atestatų įteikimo šventė vyko už mokyklos esančioje erdvėje. „Norėjome išvengti kaukių, nėjome nei į bažnyčią, nei į kultūros centrą. Deja, tą dieną buvo paskelbta, jog kaukės privalomos ir kultūros renginiuose bei šventėse, tad vis tiek šventėme su jomis“, - sakė gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Lina Lukoševičienė.

Po kupliais medžiais tilpo ir baigiančiųjų nuotraukos, ir raudonas kilimas, ir sienelė su gimnazijos užrašu. Gimnazistus pasveikino mokyklos direktorė Ieva Mažulienė, kuri pasidžiaugė, kad visiems 36 mokiniams pavyko sėk­mingai išlaikyti egzaminus. Direktorė džiaugėsi ir dviem šimtukais iš Informacinių technologijų egzamino, juos pelnė Evelina Cvilikaitė ir Justas Šarakauskas.

Daugeliui gerai besimokiusių gimnazistų pavyko surinkti aukštus balus visuose egzaminuose. Štai mokyklos prezidentui A. Venskui trūko tik 2 balų iki šimtuko IT egzamine, jis pelnė padėką kaip ir Ema Baguckaitė, Rokas Reizgys, kiti gimnazistai. Abiturientus sveikino rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus, kvietęs visus sugrįžti po studijų į gimtąjį rajoną. Linkėdamas geros kloties naujame gyvenimo etape Žiežmarių klebonas R. Puzonas džiaugėsi, kad dauguma vaikų šioje bažnyčioje buvo pakrikštyti, gavo kitus sakramentus.

„Prisiminkite, kas benutiktų, kad Dievas yra su jumis“ - sakė klebonas. Miesto seniūnė Edita Kerdokienė atėjo su dovanomis šimtukininkams ir jų mokytojai N. Kocienei. Renginį gražiai papuošė Kaulakių trejeto atlikti muzikiniai kūriniai. Mokyklinio kelio pabaiga yra naujo, savarankiško kelio pradžia. Sėkmingo skrydžio, jums, mieli abiturientai.

„Atspindžių“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite