Angle down Atgal

Kartoninės dėžės – idealus pasirinkimas pakavimo pramonėje

Noras į savo namus parsinešti tik tuos daiktus, kurie bus vartojami pagal jų tiesioginę paskirtį, taip ne tik išvengiant bereikalingo apsikrovimo, bet ir prisidedant prie aplinkos taršos mažinimo – savaime suprantamas bei skatinamas. Deja, labai dažnai tai yra tiesiog neįmanoma, pavyzdžiui, kalbant apie įvairių daiktų pakuotes, kurios reikalingos tiek saugiam daikto transportavimui iš gamintojo, tiek ir, pavyzdžiui, pervežantį šį į klientų namus.

Gera žinia, jog kartoninės dėžės - megapakas.lt „duona“ arba, tiksliau, pagrindinė veiklos kryptis, pasižymi aukščiausiais ekologijos standartus reikalavimais bei yra tokios tvirtos ir kokybiškos, jog neretai gali sėkmingai tarnauti ir kitų funkcijų atlikimui.

Kartonas ar gofruotas kartonas?

Tiek klientai, besikreipiantys į pakuočių gamybą užsiimančias įmones, tiek ir galutinis vartotojas, perkantis supakuotus produktus, dažniausiai vartoja „kartono“ sąvoką. Aišku, pastarieji bus visada suprasti bei gaus produktą, atitinkantį pageidavimus, tačiau, tikslumo vardan, svarbu pabrėžti, jog dauguma pakuočių (net 75 proc.!) yra gaminamos ne iš įprasto, tačiau gofruoto kartono.

Žodis „gofruotas“ daugelio mintyse kelia teisingas asociacijas su banguotumu. Iš tiesų, kartonas, naudojantis specialiais prietaisais, yra gofruojamas. Priklausomai nuo to, iš kelių sluoksnių yra gaminamas kartono lakštas (šių kiekis lemia pakuotės tvirtumą bei pritaikomumo galimybes), šis gofruotas kartonas yra miksuojamas su lygiais kartono lakštais.

Iš dviejų sluoksnių gofruoto kartono, kurį sudaro vienas lakštas banguoto ir vienas lakštas lygaus, dažniausiai yra gaminamas pakavimui skirtas popierius. Pakavime dažniausiai naudojamas trijų sluoksnių gofruotas kartonas, kuris yra žymimas E, B, C raidėmis. Pastarąjį sudaro du lygaus kartono lakštai ir vienas gofruotas, esantis viduryje. Taip pat populiarus ir penkiasluoksnis gofrokartonas (B+C, B+E), kuris yra gaminamas panaudojant tris lygius ir du gofruotus kartono sluoksnius. Pastarasis pasižymi itin dideliu tvirtumu bei atsparumu, tad idealiai tinka pakuoti didesnio svorio bei gabaritų daiktus.

Pakuočių, pagamintų iš gofruoto kartono, privalumai

Savaime suprantama, faktas, jog paprastas kartonas yra vienasluoksnė medžiaga, o gofruotas – pagamintas iš kelių kartono lakštų, nėra esminis skirtumas tarp šių medžiagų. Pateikiama esminius gofruoto kartono, kaip pakavimui skirtos medžiagos, privalumus, kurių paprastas kartonas neturi arba turi, tačiau nepalyginimai menkesnės kokybės.

·        Vertinant kainos bei kokybės santykį, pakuotės, pagamintos iš gofruoto kartono, yra pats optimaliausias variantas.

·        Gofruoto kartono savybės lemia, jog supakuoti produktai yra maksimaliai apsaugojami nuo įvairių išorinių veiksnių, galinčių pakenkti šių išvaizdai bei funkcinėms savybėms.

·        Gofruotas kartonas – ekologiškas, lengvai perdirbama medžiaga, tad neteks graužtis, jog, šias vartodami, nusižengiate aplinkosaugos idėjoms. Gofruotas kartonas, surinktas ir perdirbtas, vėl sėkmingai „atgimsta“ į pakuotes.

·        Pasižymi savybė atlaikyti smūgines apkrovas.

·        Pasižymi savybe atlaikyti tokius lokalius smūgius kaip, pavyzdžiui, pradūrimas ar pramušimas.

·        Pakuotės, pagamintos iš gofruoto kartono, pasižymi efektyvia apsauga nuo drėgmės. O pastaroji neabejotinai yra veiksnys, keliantis pavojų kone kiekvienam produktui.

·        Net ir esant aukštai vibracijai, gofrokartono pakuotės išsaugo savo pradinę formą.

·        Atsparumas gniuždymui – dar viena stiprybė, lemianti gofruoto kartono populiarumą pakavimo pramonėje bei pritaikomumą įvairių daiktų pakavime.

·        Pakuotės, krentančios iš tam tikro aukščio, išsaugo ne tik savo formą, bet ir apsaugo juose supakuotus daiktus.

·        Gofruoto kartono dėžės gali būti gaminamos įvairaus dydžio bei formos, o tai lemia šių universalumą kalbant apie pritaikymo galimybes.

·        Pakuotės, pagamintos iš šios medžiagos, gali būti derinamos su įvairia spauda, taip išpildant įvairius marketingo sprendimus.

·        Naudojant gofruoto kartono pakuotes, gerokai sumažėja transportavimo išlaidos.

Tikriausiai faktas, jog aplink mus apstu pakuočių, pagamintų iš gofruoto kartono, nuo šiol jūsų nebestebins!

 

 

 

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite