Angle down Atgal

K. Podolskis atliko COVID-19 testą: kirbėjo klausimas, gal esu besimptomis viruso nešiotojas?

 Įsisiūbavus antrajai COVID-19 infekcijos bangai, ko gero nė vienas negalime būti užtikrintas, jog nesergame šia klastinga liga. Vienintelis būdas sužinoti – atlikti COVID-19 testą. Pajutęs, kad šiek tiek pakilo temperatūra, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius K. Podolskis nusprendė nesvarstyti, o pasitikrinti. 

Socialinių tinklų paskyroje K. Podolskis pasidalijo mintimis, kurios jį aplankė pakilus temperatūrai. Laimei, COVID-19 testas buvo neigiamas. 

„Pasidariau COVID-19 tyrimą.

Nors simptomų nejutau išskyrus, kad vieną vakarą lyg ir 37 temperatūros rodė, vis tik nusprendžiau išsitirti.

Ir ne tame esmė, jog jaučiausi gerai ar kad galvojau, jog esu sveikas.

Svarbiausias kirbantis klausimas buvo, ar yra bent menkiausia tikimybė, kad esu besimptomis ir galiu pernešti virusą tam, kuriam paskui "bus reikalų".

Taip, kai kas sakys, ko čia keli paniką, išgerk valerijonų, nėra simptomų, nežymus momentinis temperatūros pakilimas gali būti dėl įvairių priežasčių.

Na bet jau geriau trumpalaikė panika ir būsiu ramus šiuo atveju labiau dėl artimųjų bei kolegų sveikatos, nei vaikščiosiu su nors ir menka abejone viduje.

Taigi, ką tik gavau atsakymą, jog COVID-19 tyrimas neigiamas, viruso neturiu.

O kalbant apie paniką - tai jausmas, kuris tikrai vertas išskirtinio dėmesio pasireiškiant šiam virusui visuomenėje.

Vieni nerimauja, kad užsikrėtė, kiti nerimauja, kad bendravo su užsikrėtusiais, treti panikuoja, kad tie pirmi du panikuoja.

Ar nebūtų paprasčiau susitarti, kad visos emocijos šio viruso kontekste yra reikšmingos ir svarbios ir kad vieni kitiems turime padėti jas išgyventi kuo lengviau.

Tai yra nerimaujantiems ar turintiems įtarimų patarti išsitirti, pasitvirtinus, nebijoti prisipažinti su kuo bendravom, o aplamai abejojantiems viruso svarba, tiesiog pabandyti suprasti tuos, kurie jaučiasi kitaip.

Kadangi iki tyrimo atsakymo gavimo pagal taisykles turėjau būti saviizoliacijoje, papildomos dienos atostogų išeis tik į naudą :)

Tiesa į 1808 prisiskambinau po dešimties minučių autoatsakiklio klausymo.

Bet pasirodo, jog tai buvo tikras stebuklas, kad taip greitai, nes girdžiu, jog žmonės jau antra diena neprisiskambina.

Na bet, kad tiriamųjų ratas intensyvėja, tai yra geras ženklas padedantis sužinoti tikrąjį viruso paplitimo mastą.

Būkite sveiki! – teigiama K. Podolskio įraše. 

Etaplius.lt primena, kad praėjusią parą registruoti 776 koronaviruso atvejai ir dar 3 mirtys nuo šios infekcijos. COVID-19 infekcijos sukelta liga tebeserga 7440 asmenų, pasveiko – 4502.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite