Angle down Atgal

Karolina Meschino atskleidė didžiausią savo silpnybę

Šią pirmadienio pavakarę, 17.30 val., LNK laidoje „VIDEO VIDeO“ studijoje susirinks žmonės, kurių didžiausia gyvenimo aistra – maistas. Vidas Bareikis kartu su socialinių tinklų žvaigžde Karolina Meschino, verslininku Žilvinu Grigaičiu, virtuvės šefu Ruslanu Bolgovu ir maisto tinklaraštininku Vladu Simanel ieškos tobulų patiekalų receptų.

Daugiakultūrinėje šeimoje augusi Karolina Meschino atviravo, kad maistas – svarbiausia jos dienos dalis. „Nuo to, kaip skaniai šiandien valgysiu, priklauso mano diena. Kai stringu kamštyje, visada galvoju, ką aš šiandien valgysiu, arba ką norėčiau valgyti, fantazuoju, kokį patiekalą užsisakysiu susitikusi su draugais“, – pasakos Karolina.

Italo ir lietuvės šeimoje augusi Karolina pasakojo, kad jų šeimoje vakarienė, nuo vaikystės – svarbiausias šeimos ritualas, kai stalai lūžta nuo patiekalų. Jei gamina mama, ant stalo garuoja mažiausiai du skirtingi patiekalai, jei močiutė – keturi ar daugiau. „Kartais valgau, kol pasidaro bloga. Žinoma, vakarienės mūsų šeimoje trunka ne vieną, o kartais ir ne dvi valandas. Tai laikas, kai aptariami šeimos reikalai. Tokios itališkos tradicijos“, – sakė Karolina.

Paklausta, kaip tokia aistra maistui padeda jai išsaugoti gražią figūrą, mergina sakė, kad to nesureikšmina. Nors ji, kaip ir daugelis italų, valgo labai daug miltinių patiekalų, Karolina sakė, kad figūrai tai įtakos neturi. „Mes valgome ne taip, kaip dauguma lietuvių. Mūsų virtuvėje nėra grietinės, ar kitų riebių padažų. Nebent pomidorų“, – sakė Karolina, kuri didžiąją vaikystės dalį praleido šeimos restoranuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite