Angle down Atgal

Karklės festivalis: vien tik muzikos nepakanka

Ilgąjį Žolinių savaitgalį vykęs Karklės festivalis baigėsi, bet jo organizatoriai dar neatsikvėpė. „Darbai dar tęsiasi, tvarkoma teritorija, skaičiuojamas dalyvių skaičius ir pan.„, - vakar „Vakarų ekspresui“ sakė festivalio atstovė komunikacijai Justė Gvazdaitytė.

Karklės festivalis - vienintelis Lietuvoje festivalis, vykstantis Baltijos jūros paplūdimyje. Šiais metais Klaipėdos rajonui priklausančiame Karklės paplūdimyje buvo įkurtos net trys festivalio scenos.

Pasak J. Gvazdaitytės, didžiausias iššūkis renginio organizatoriams yra kasmet nustebinti dalyvius, pasiūlyti jiems kažką naujo, atspėti jų norus.

„Pastebime, kad labai keičiasi lankytojų poreikiai. Neužtenka pasirūpinti tik gera muzikine programa, vis labiau aktualios papildomos veiklos, pramogos, komfortas. Ši „Karklė“ tiek mums, tiek dalyviams buvo pilna naujovių - pristatėme festivalio mobiliąją aplikaciją, kitokį teritorijos išplanavimą, įspūdingo dydžio sceną, pats renginys truko net 4 dienas. Taip pat ūgtelėjome ir turinio kokybės prasme“, - vardijo naujoves pašnekovė.

Karklės festivalio dalyviai šiais metais mėgavosi britų superžvaigždės Jess Glynne, „Filatov & Karas“, „The Rasmus“, „G&G Sindikatas“, Monique, Vidas Bareikis, „8 Kambarys“, Lilas ir Innomis, „Golden Parazyth“, „Royce“, Niko Barisas, Daddy Was A Milkman ir daugelio kitų Lietuvos bei užsienio atlikėjų pasirodymais, aktyvaus sporto, vandens pramogų, meninių šou gausa, skonių įvairove, kurią pristatė maisto vagonėliai. Festivalyje aktyviai veikė prekyba ir buvo teikiamos įvairiausios paslaugos nuo galimybės pasidaryti tatuiruotę iki kirpyklos, įrengtos autobuse.

Išskirtinis dėmesys, anot J. Gvazdaitytės, šiais metais festivalyje buvo skirtas dalyvių saugumui užtikrinti. Buvo padvigubintos apsaugos pajėgos, bendradarbiauta su policijos pareigūnais ir Viešosios tvarkos tarnybos darbuotojais.

„Iš viso festivalio teritorijoje saugumu rūpinosi net 120 asmenų. Džiaugiamės, kad pavyko išvengti didesnių incidentų. Vis dėlto kitais metais toliau tobulinsime ne tik festivalio programą, bet ir ieškosime sprendimų, kaip dar efektyviau pasirūpinti dalyvių saugumu ir komfortu“, - sakė pašnekovė.

„Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite