Angle down Atgal

Karklės festivalio organizatoriai: dedame visas pastangas, kad festivalis būtų saugus dalyviams

Dalyviai, susirinkę „Karklė 2019” muzikos festivalyje, gali džiaugtis saulėtu oru, kokybiška muzika ir Baltijos pajūriu. Renginio organizatoriai sako, kad siekiant užtikrinti jų saugumą, šiais metais buvo dvigubai padidintos apsaugos darbuotojų pajėgos, festivalio teritorijoje budi Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai, kurių dalis vilki civiliais rūbais, bei Viešojo saugumo tarnybos darbuotojai. Bendrai festivalio saugumu rūpinasi 120 asmenų.

„Mes norime, kad festivalio dalyviai namo grįžtų laimingi ir sveiki, todėl dedame visas pastangas šiam tikslui pasiekti. Didelės policijos pajėgos kartu su kinologais atlieka patikrinimus automobilių aikštelėje, palapinių miesteliuose ir bendrose festivalio erdvėse. Taip pat stebi informaciją socialiniuose tinkluose ir pagal tai planuoja patikrinimo veiksmus. Siekiame, kad narkotinės medžiagos nepatektų į festivalio teritoriją. Absoliuti dauguma sulaikytųjų buvo pagauti ne aktyviojoje festivalio zonoje. Per tris renginio dienas sulaikyta 10 asmenų, iš kurių vienas turėjo didesnį narkotinių medžiagų kiekį. Šiuo metu pradėti 9 ikiteisminiai tyrimai dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis“, - pranešime cituojami organizatoriai.

Šiuo metu užregistruotas tik vienas pareiškimas policijai - dėl nuskelto danties. Organizatoriai teigia, kad kol kas pavyko išvengti didesnių incidentų. „Mūsų auditorija – labai įvairi. Esame draugiški šeimoms, į festivalį galima atvykti su keturkojais augintiniais. Esame pasiryžę sukurti ir užtikrinti ypatingai saugią festivalio aplinką.“

„Karklė 2019” organizatoriai taip pat pažymi, kad netoli Karklės įvykusi automobilio vagystė niekaip nesusijusi su muzikos festivaliu. Automobilis buvo pavogtas Zeigių kaime.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite