Angle down Atgal

Karklėje tęsėsi sulaikymai dėl įtariamų narkotikų

Klaipėdos rajone vykstant Karklės muzikos festivaliui pareigūnai šeštadienį ir sekmadienį tęsė patikrinimus ir sulaikymus dėl įtariamo narkotinių medžiagų laikymo. Tokių veiksmų buvo imtasi ir penktadienį.

Klaipėdos apskrities policija praneša, kad šeštadienio rytą, apie 10 val. 30 min., Karklės kaime pareigūnai su tarnybiniu šunimi festivalio teritorijoje apžiūrėjo vieną iš palapinių. Po jos dugnu rasta plastiko dėžutė su 4 folijos suktinukais, taip pat – lagaminas su į maistinę plėvelę susuktomis 88 tabletėmis. Dėl šio įvykio sulaikytas palapinėje buvęs 1998 metais gimęs vaikinas, nurodęs, jog radiniai priklauso jam.

Šeštadienį Karklės kaime pasitelkus tarnybinį šunį patikrintas automobilis „Toyota Avensis“, rastas juodas plastikinis paketas su baltos spalvos milteliais, bei aštuoni folijos lankstinukai su augalinės kilmės medžiaga. Pas 1998 metais gimusį automobilio vairuotoją aptiktas plastikinis juodas buteliukas, kuriame buvo maišelis su baltos spalvos milteliais, bei pusė žalios tabletės.

Šeštadienį tame pačiame kaime, automobilių stovėjimo aikštelėje, 1994 metų gimimo vaikinas pastebėtas iš rankų išmetantis folijos lankstinuką. Jame pareigūnai aptiko tris žalias tabletes. Asmeniui taip pat nustatytas 1,77 prom. girtumas, jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Taip pat šeštadienį automobilių stovėjimo aikštelėje, pas 1993 metais gimusį vaikiną rastas maišelis su baltos spalvos biria medžiaga.

Automobilių stovėjimo aikštelėje pas 1998 metais gimusį vaikiną pareigūnai aptiko popieriaus lankstinuką su žalsvos spalvos augaline, įtariama, narkotine, medžiaga. Asmuo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Sekmadienio naktį festivalio teritorijoje pas 1997 metais gimusį vaikiną rastas plastiko maišelis su augalinės kilmės medžiaga. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Sekmadienio rytą, apie 4 val. 30 min., pareigūnai palapinių miestelyje pastebėjo jaunuolį rankose laikantį suktinę su augalinės kilmės gelsvai žalsva medžiaga. 1997 metais gimęs vaikinas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite