Angle down Atgal

Kariuomenės savanoriai susitiko su rajono meru

 Zarasų rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas pulkininkas  Linas Kubilius. Jis atvyko kartu su   Vyčio apygardos 5-osios rinktinės vadu pulkininku leitenantu Vidu Zabiela,  šios rinktinės 508 pėstininkų kuopos vadu kapitonu  Arūnu Mažeika.

Susitikime su savanorių atstovais dalyvavo rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, rajono Savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, direktoriaus pavaduotojas Gediminas Gaidamavičius. 

Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas Linas Kubilius papasakojo apie Savanorių pajėgų veiklą, buvo pabrėžta, kad Krašto apsaugos savanorių pajėgos rengia karius savanorius Lietuvos Respublikos sausumos teritorijos ginkluotai gynybai, teikia priimančiosios šalies paramą, dalyvauja tarptautinėse operacijose, teikia pagalbą kitoms valstybės ir savivaldybių institucijoms. Vadas padėkojo rajono Savivaldybės merui Nikolajui Gusevui už nuolatinį išskirtinį dėmesį savanorių pajėgoms ir paramą jų veiklai. Zarasuose dirbama sutartinai, darniai, savanoriai aktyviai dalyvauja visuose rajono Savivaldybės renginiuose, bendrai dirbamas patriotinis darbas, puoselėjama gražaus bendradarbiavimo atmosfera. 

Susitikimo metu buvo kalbėta apie rajono Savivaldybės ir savanorių pajėgų  projektus, savanoriškos karo tarnybos skatinimo galimybes. Šio pokalbio metu buvo aptartos rajono aktualijos, tolimesnio bendradarbiavimo tarp savivaldos ir kariuomenės perspektyvos. Gvildentos ir savivaldos galimybės prisidėti stiprinant kario savanorio tarnybos patrauklumą, didinant visuomenės įsitraukimą į šią veiklą. 

Sutarta, kad rajono Savivaldybė ir Lietuvos kariuomenės savanoriai ir toliau plės  glaudžius tarpusavio ryšius, gerins bendradarbiavimą, stiprins tarpusavio pasitikėjimą, ieškos naujų zarasiškių patriotinio auklėjimo formų. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite