J. Kačerausko nuotr.
Angle down Atgal

Kariai savanoriai įsikūrė naujose patalpose – šviečiamoji veikla bus tęsiama

Penktadienio popietę šalia Panevėžio kolegijos Rokiškio filialo pastato būriavosi kariai savanoriai, kviestiniai svečiai. Minėtame pastate įsikūrė Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 506-oji kuopa, Panevėžio regioninis Karo prievolės ir komplektavimo skyrius Rokiškio poskyris ir šauliai su šauliukais.

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 506-osios kuopos vadas kapitonas Sergejus Afanasjevas „Gimtajam…“ pasakojo, jog kariai savanoriai paliko Kauno gatvėje esančias patalpas ir įsikūrė naujose Laisvės gatvėje. Čia galės vykdyti kur kas įvairesnę veiklą. „Tikslas – įkurti jaunimo traukos centrą, kur jis galės sužinoti ne tik apie krašto gynybą, kariuomenę, bet ir bus ugdomi gynėjai. Čia kaip ir iki šiol vyks šviečiamoji veikla. Keičiasi tik formatas“, – akcentavo pašnekovas.

Kpt. S. Afanasjevo teigimu, Panevėžio regioninis Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Rokiškio poskyris vykdys visas administracines funkcijas, tad interesantams nebereikės vykti į Panevėžį. Taip pat čia įsikurs archyvas, tad istoriniai duomenys bus lengvai pasiekiami.

Anot pašnekovo, netolimoje ateityje šis pastatas įgaus karinės teritorijos statusą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite