Angle down Atgal

Karantino sušvelninimų verslas ir mokymo įstaigos galėtų tikėtis kovo mėnesį

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia, kad karantino sušvelninimų, sėkmingai vykdant testavimo programą greitaisiais antikūnų testais, verslas bei mokymo įstaigos galėtų tikėtis kovo mėnesį.

„Man atrodo, kad mes visi matome, kas vyksta aplink Lietuvą ir šalys jau krito į antrą ir trečią karantinus ir, matyt, bendromis pastangomis turime turėti tą nuoseklų ėjimą. Jeigu nuosekliai mažės (atvejų skaičius – ELTA), tai galime vasaros link turėti kažkokią geresnę situaciją“, – LVŽS organizuotame susitikime teigė A. Dulkys.

Visgi ministras akcentuoja, kad tokios prognozės yra su sąlyga, jog koronaviruso atmainos nepateiks naujų staigmenų. A. Dulkio teigimu, nuo vasario mėnesio sėkmingai pradėjus taikyti naująją testavimo programą kovo mėnesį būtų galima tikėtis karantino ribojimų švelninimo.

„Jeigu pradedame su testavimo programa, sakykim, vasario mėnesį prasidės. Tai aktyvus jos veikimas kovo mėnesį turėtų duoti jau ir verslui, ir organizacijoms, ir mokymo įstaigoms veiklos atsigavimo požymių“,– sakė jis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite