Angle down Atgal

Ka­ran­ti­no me­tu vei­kian­ti akių kli­ni­ka: čia pa­cien­tai prii­ma­mi ki­taip

Vi­zi­tas pas gy­dy­toją ne­re­tai tam­pa įtam­pos ir ne­ma­lo­nių emo­cijų ku­pi­na pa­tir­ti­mi. „Akių namų“ gy­dy­to­ja of­tal­mo­logė Mo­ni­ka Damb­raus­kienė sa­ko, kad pa­cientų pa­ti­riamą dis­kom­fortą šio­je akių kli­ni­ko­je-op­ti­ko­je sten­gia­ma­si su­ma­žin­ti jau­kia ap­lin­ka, dėme­sin­gu­mu ir ma­lo­niu bend­ra­vi­mu.

Nuo rugpjūčio mėnesio Šiauliuose veikiančiuose „Akių namuose“ neišvysite baltų chalatų ir steriliai baltų sienų. Jaukioje aplinkoje tiek suaugusieji, tiek vaikai gali jaustis saugūs ir be įtampos pasitikrinti akis. Pasitelkus modernią diagnostinę įrangą, klinikoje atliekama nuodugni akių apžiūra, akipločio tyrimas, įvairių ligų gydymas, suaugusiųjų ašarų takų zondavimas bei kitos procedūros.

Beje, „Akių namai“ – tai ne tik klinika, bet ir optikos salonas. Taigi, čia, vos pasitikrinę regėjimą, galite išsirinkti ir užsisakyti korekcinius akinius. Jų asortimentas itin platus, o šiuo metu visiems rėmeliams taikoma 15 proc. nuolaida.

Pasak klinikoje konsultuojančios akių ligų gydytojos  M. Dambrauskienės, pacientai dažniausiai kreipiasi dėl akių uždegimo, regos pablogėjimo ar net sulūžusių akinių. Gydytoja sako pastebinti, kad pastaruoju metu daugėja žmonių, besiskundžiančių akių nuovargiu: juk apriboti karantino ir darbo valandas, ir laisvalaikį leidžiame prie kompiuterių. Pirmoji pagalba šiuo atveju – drėkinamieji akių lašai, dar vadinami dirbtinėmis ašaromis. Dėl laiko, praleisto prie kompiuterio, taip pat paaštrėja vaikų turimos akių problemos. Tuomet svarbu nedelsti ir kuo greičiau kreiptis į specialistus.

„Akių namai“ pacientus priima ir karantino metu. Klinikoje taikomos visos būtinos saugumo priemonės, be to, išlaikomi dideli tarpai tarp pacientų vizitų, jog jie nekontaktuotų tarpusavyje.

I–V 10–18 val.

Registracija  tel. 8 602 81 433

S. Daukanto g. 47, Šiauliai

Feisbuke: Akių namai

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite