Angle down Atgal

Karantino metu Molėtų senjorams ir neįgaliesiems nemokamai gali būti atvežti vaistai ir būtiniausios prekės

Iki šiol tokia parama buvo teikiama tik socialines paslaugas gaunantiems asmenis. Nuo šiol - iki karantino ir ekstremaliosios situacijos įvestų apribojimų pabaigos - ją gaus ir kiti 65 metų sulaukę ar negalią turintys molėtiškiai.

Molėtų rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai prieinamumo didinimas Molėtų rajono savivaldybėje", kartu su projekto partneriu - VšĮ universalus daugiafunkcis centru „Kaimynystės namai", pradėjo teikti maisto produktų, medikamentų, higienos ir (ar) kitų būtinų prekių nupirkimo ir (ar) pristatymo paslaugą, taip pat padeda atlikti mokesčių mokėjimus.

Ši paslauga bus teikiama karantino, riboto karantino ar ekstremaliosios situacijos metu, kai dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) protrūkio ar epidemijos visoje šalyje, tam tikrose teritorijose ir (ar) objektuose taikomos visuomenės sveikatos saugos priemonės riboja įprastą Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytų viešųjų paslaugų teikimą.

Paslaugą gali gauti Molėtų rajono senyvo amžiaus (nuo 65 m.) ar negalią turintys asmenys, kadangi šios asmenų grupės priklauso didesnės rizikos grupei susirgti sunkia koronaviruso (COVID-19) ligos forma ir, esant įvairiems apribojimams ir saugumo reikalavimams šalyje, susiduria su daugybe kasdienių iššūkių. Paslauga teikiama, jei asmuo negauna ir neturi teisės gauti įprastų socialinių paslaugų.

Maisto produktų, kitų prekių kaina ir mokesčiai mokami už asmens lėšas. Nemokamas - pirkimas, atvežimas ir pagalba atliekant mokesčių procedūras.

Kviečiame registruotis ir pasinaudoti šia nemokama paslauga Molėtų rajono gyventojus, kuriems reikia nupirkti ir atvežti maisto produktų, medikamentų, higienos ir (ar) kitų būtinų prekių.

Visą informaciją teikia bei norinčius tokią paslaugą gauti  registruoja Molėtų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyr. specialistė-tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Rasa Karūžaitė, tel. 8 619 52626.

Projekto metu teikiamos paslaugos yra  finansuojamos Europos Sąjungos fondo lėšomis. Siekiant užtikrinti skaidrų projekto vykdymą bei paslaugų teikimą, bus prašoma:

  • užpildyti nustatytos formos paslaugų gavėjo anketą;
  • kiekvieną kartą gavus paslaugą, pasirašyti dalyvio sąraše.

Dalyvio anketoje pateikti asmens duomenys bus naudojami tik projekto administravimo tikslais ir tvarkomi vadovaujantis asmens duomenų apsaugą reglamentuojančiais teisės aktais. Už duomenų administravimą atsakinga Molėtų rajono savivaldybės administracija bei Europos socialinio fondo agentūra.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite