Angle down Atgal

Karantinas nesustabdė remonto darbų Darbėnuose

Dėl koronaviruso siautėjimo paskelbtas karantinas pastebimai sulėtino ne tik miestų, bet ir kaimų gyvenimus. Tačiau gyvenviečių gatvės visiškai neištuštėjo. Žmonės vaikšto į parduotuves, rūpinasi įvairiomis savo reikmėmis, o kai kuriose seniūnijose netgi vyksta statybų darbai.

Laikosi karantino sąlygų

„Švyturio“ kalbinti kaimiškųjų seniūnijų seniūnai visi lyg susitarę tikino, jog žmonės puikiai supranta susiklosčiusią situaciją ir stengiasi laikytis karantino nustatytų reikalavimų. Visose kaimų parduotuvėse kasininkai apsaugoti specialiais stikliniais skydais, o pirkėjai užeina dėvėdami apsaugines kaukes.

Apsaugos nuo užkrato priemonių irgi pakanka. Bent jau didelės problemos dėl jų trūkumo nebėra. Pasak seniūnų, vieni dėvi gamyklines medicinines kaukes, kiti patys siuva savadarbes. Dezinfekcinio skysčio taip pat galima įsigyti parduotuvėse. Nors ir ne visada jo būna tiek, kiek reikėtų, tačiau seniūnai sakė nusiskundimų negirdėję.

Seniūnijų darbuotojai gyventojų reikalais rūpinasi nuotoliniu būdu, todėl administracijų durys dažniausiai būna užrakintos.

Daugiaus skaitykite:

www.svyturiolaikrastis.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite