Angle down Atgal

Karantinas? Negirdėjom: įamžino „pavyzdinį“ policijos pareigūnų elgesį

Policijos pareigūnai turėtų būti drausmingo elgesio pavyzdys piliečiams, tačiau taip būna ne visada – Alfa.lt skaitytojas pasidalijo ketvirtadienį užfiksuotais vaizdais, kuriuose pareigūnai įamžinti tarpusavyje ir su žmonėmis bendraujantys be kaukių, nors saugos priemonių naudojimas šiomis dienomis ypač akcentuojamas, kaip vienas būdų greičiau užbaigti karantiną ir saugoti save bei kitus.

Nors visuomenę vargina ir erzina įvairiausi suvaržymai, rekomendacijos ir draudimai, į vilniečio akiratį pateko „pavyzdingi“ pareigūnai, kurių šie suvaržymai ir rekomendacijos nevargina. Kol vieni stengiasi be reikalo nebendrauti ir neplatinti viruso, keletas pareigūnų į tai numoja ranka.

Skaitytojas pranešė ketvirtadienį, apie 16 val. 30 min., Vilniuje, Viršuliškėse esančioje Laisvės prospekto atkarpoje ties prekybos centru „Mada“. Anot skaitytojo, šalia degalinės „Circle K“ esančioje aikštelėje jis pastebėjęs keturis policijos pareigūnus ir vieną vyrą be uniformos, kurie kalbėjosi ir gėrė kavą nesilaikydami jokių saugumo priemonių – nedėvėjo kaukių, nesilaikė saugaus atstumo.

Kilus įtarimui, jog policijos pareigūnai tuo metu tiesiog dirbo arba reagavo į iškvietimą, pasiteiravome Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK), ar komisariatas turi duomenų apie galimą įvykį, kuriame galėjo dalyvauti pareigūnai. Tačiau Vilniaus AVPK tokių duomenų neturėjo.

Nors policininkų elgesio karantino akivaizdoje nepavadinsi nei pavyzdingu, nei sektinu, Vilniaus AVPK pažeidimų jame neįžvelgia. „Vakar kaukės dar nebuvo privalomos, nuo šiandien privalomos visiems, taip pat ir pareigūnams“, – rašė Vilniaus AVPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja, pasiteiravus, ar pareigūnams reikia apsaugos priemonių bendraujant su piliečiais.

Policijos atstovė taip pat užtikrino, kad pareigūnai aprūpinti įvairiomis apsaugos priemonėmis, reikalingomis vykstant į iškvietimus ir bendraujant su asmenimis.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite