Angle down Atgal

Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną Birštonas pasitiko šventiškai

Liepos 6-ąją, Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, birštoniečių ir miesto svečių laukė turininga renginių programa.

Birštono kurhauze vyko nusipelniusių ir savo darbais garsinančių Birštoną žmonių apdovanojimai. Jau aštuonioliktąjį kartą buvo pagerbti žmonės savo kasdieniu darbu, nuoširdžia visuomenine veikla kuriantys Birštono sėkmės istoriją, stiprinantys bendruomenę.
Valstybės dienos proga visus pasveikino Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, pasidžiaugdama garbinga mūsų šalies praeitimi  bei linkėdama vienijančios, įkvepiančios šventės.
„Didžiuokimės ir džiaukimės, kad turime vienas kito petį – tik surėmę juos išsaugojome savo gimtąją kalbą, kultūrą, tautines tradicijas. Tik remdamiesi vienas į kitą kilsime aukščiau, lengviau brandinsime idėjas, našiau puoselėsime dabarties ir ateities Lietuvą bei mūsų brangųjį Birštoną“, – pakiliai kalbėjo merė.

Iškilmingame renginyje apdovanojimai įteikti:

Rūtai Vileikienei – Birštono gimnazijos anglų kalbos mokytojai ekspertei – už profesionalumą, puikius darbo rezultatus ir Birštono vardo garsinimą.

Vijoletai Janulienei – VšĮ Birštono pirminės sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytojai – už nuoširdų, profesionalų ir ilgametį darbą medicinos srityje.

Linai, Rimui ir Gabrielei Kamarauskams – už aktyvią visuomeninę veiklą Birštono vienkiemio bendruomenėje, iniciatyvumą ir Birštono vardo garsinimą.

Profesionaliais vokalais ir dainų grožiu svečius džiugino vokalinis kvartetas „IL SENSO“.

Šiemet jau tryliktą kartą giedojome „Tautišką giesmę“, nešdami pasauliui vienybės žinią „Nevienodi, bet vieningi“. Birštono kurorte 21 val. skambėjusi „Tautiška giesmė“ priminė apie kiekvienam iš mūsų reikšmingą datą, valstybingumą,  apie tai, kas esame. Susitelkusi Birštono bendruomenė buvo nešina Lietuvos trispalvėmis, pasipuošusi tautine atributika. Miestelėnams koncertavo ansamblis „Ainiai“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite