Angle down Atgal

Kapų tvarkymas – į ką svarbu atsižvelgti tvarkant kapavietę

Išėjus brangiam žmogui svarbu pagarbiai pažymėti jo poilsio vietą. Jeigu norite, kad kapavietė atrodytų gražiai ir guostų bei ramintų širdį, naudinga sužinoti, koks kapų tvarkymas yra geriausias ir pareikalautų mažiausiai rūpesčių bei išlaidų. Skaitydami šį straipsnį atrasite naudingų patarimų, kurie bus pravartūs tvarkant kapavietes.

Tinkamas dekoro elementų pasirinkimas

Kapavietės dekoras yra svarbiausia tvarkymo dalis. Tinkamai parinkus dekorą kapavietei pridedama daug puošnumo ir rimties, todėl svarbu gerai apgalvoti galimas pasirinkimo detales. 

Svarbu atkreipti dėmesį į kapavietės uždengimą. Uždengti kapavietę galite rinktis skaldą, granito plokštes arba plyteles. Skalda yra pigiausias būdas, tačiau jos priežiūrai reikia skirti daugiau dėmesio: ravėti piktžoles, išrinkti nukritusius lapus, valyti įvairius nešvarumus. Skalda geriausia tuo atveju, kai kapavietė yra uždengiama laikinai. 

Granito plokštės yra pats brangiausias, tačiau tuo pačiu ir pats patogiausias būdas, kuriam beveik nereikia jokios priežiūros, tik retkarčiais nubraukti susikaupusį purvą. Sunkumai kyla nebent tada, kai reikia perlaidoti.

Plytelės yra tarpinis variantas tarp skaldos ir granito plokščių tiek kainos, tiek priežiūros atžvilgiu. Galite pasirinkti iš daugybės skirtingų plytelių rūšių ir iškloti pagal individualų poreikį.

Laidojimo paslaugas teikianti įmonė pasirūpins viskuo, ko reikia, kad kapų tvarkymas būtų sklandus ir jam nieko netrūktų. Atraskite geriausius pasiūlymus už priimtiną kainą!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite