Angle down Atgal

Kapelų šventėje Visagino „Bernų kapela“ pasirodė fantastiškai!

Lapkričio 16 d. Panevėžyje įvyko 27-oji Aukštaitijos regiono kapelų šventė-varžytuvės „Kapelmaušis 2019“, kurioje dalyvavo 22 liaudiškos muzikos kolektyvai iš Panevėžio, Radviliškio, Pasvalio, Kauno rajonų, Ignalinos ir Visagino miestų.

Šių metų „Kapelmaušis“ buvo skirtas Lietuvos Nepriklausomybės kovų metams atminti. Kiekvienas kolektyvas susirado Nepriklausomybės kovų dainų, užrašytų ar pateiktų savame krašte, šias dainas patys aranžavo taip, kad atspindėtų krašto muzikavimo tradicijas, instrumentuotę ir dainavimo specifiką.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šioje šventėje fantastiškai pasirodė ir nuskynė visus įmanomus ir neįmanomus prizus Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos „Bernų kapela“ (vadovė Ieva Gudienė). Muzikantai tapo Didžiojo prizo laimėtojais, nusipelnė Žiūrovų simpatijų prizo ir prizo už geriausią Nepriklausomybės kovų dainos atlikimą.

„Nuoširdžiai dėkojame šauniam kolektyvui ir jo vadovei Ievai Gudienei už profesionalumą, atsidavimą scenos menui, lietuvių liaudies muzikinių tradicijų puoselėjimą ir Visagino miesto vardo garsinimą,– pasveikino laimėtojus Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguzas ir mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite