Angle down Atgal

Kanapių aliejus – plaukams ir odai

Kanapių aliejaus nauda yra įrodyta jau gana seniai, tačiau tik paskutiniu metu ir vis garsiau kalbama apie tai, kad šis stebuklingas klampus skystis gali būti naudojamas ne tik sveikatos sferoje, tačiau ir grožio.

Kadangi kanapių aliejus kaina – patraukli pirkėjams, suprantama, kad jis perkamas vid dažniau ir vis didesniais kiekiais. Dažniausiai aliejus papildo kasdieninę mitybą ir padeda žmogui džiaugtis kur kas gražesniais plaukais bei gaivesne oda.

Sakoma, kad nėra jaunystės eliksyro. Tačiau ar tikrai?

Kanapių aliejus vertinamas ne tik todėl, kad suteikia odai daugiau drėgnumo, tačiau ir todėl, kad tai puiki pagalba, kai reikia kovoti su spuoguota oda. Vienas labiausiai gyvenimą apsunkinančių dalykų yra aknė su kuria kovoti galima atliekant kasdieninius veido valymo ritualus su aliejumi. Kas gali geriausiai įrodyti, kad kanapių aliejus veiksmingas kovoja su akne? Tie žmonės, kurie išbandė ir pagaliau džiaugiasi, kad bėrimai tampa mažesni arba ne tokie gilūs. Daugelis kosmetologių rekomenduojamų losjonų odai, kurie yra nuo aknės, savyje turi kanapių aliejų komponentų. Tokiu atveju natūraliai kyla klausimas – kodėl nenaudoti paties aliejaus, kam tenkintis tik jo komponentais?

Tiesa, nepamirškite, kad odai padeda ne tik išorinis, tačiau ir vidinis naudojimas. Štai todėl aliejumi siūlome tepti odą ir kiekvieną rytą pradėti nuo vieno šaukšto aliejaus į burną. Papildomai pasijusite geriau, turėsite daugiau jėgų, pagražės visas kūnas, o ne tik veido oda.

Kalbant apie aliejų taip pat verta pastebėti, kad jis labai plačiai naudojamas viso kūno odos drėkinimui. Taip pat dažniausiai perkami kūno pieneliai su kanapių aliejumi. Tačiau kam, kai galima su grynu, šalto spaudimo aliejumi tepti visą kūną? Siūlome išbandyti. Tai labai puiki galimybė galinti sustabdyti laiką ir tuo pačiu žiemos metu, kai dėl dirbtinio šildymo džiūsta oda, išvengti nemalonaus niežėjimo.

Nuo odos einame iki plaukų, kadangi šis aliejus gali Jums padėti atgaivinti net ir labai nušiurusius plaukus. Jie dažniausiai tokie tampa nuo džiovinimo bei tiesinimo priemonių, taip pat, plaukų dažymo bei kitų ritualų, kurių metu stengiamasi modeliuoti šukuoseną. Geriausias būdas atgaivinti ir pamaitinti plaukus – daryti kanapių aliejų kaukes. Paprasčiausiai pašildykite aliejų ir tepkite ant plaukų. Per visą ilgį, taip pat ir ant šaknų. Dažniausiai užtenka kartą per savaitę padaryti tokią kaukę, kad jau po mėnesio galėtumėte džiaugtis kur kas gražiau blizgančiais plaukais. Laikykite uždėję kuo ilgiau, tačiau ne ilgiau nei 24 valandas. Per tiek laiko aliejus įsigers, tačiau pavyks išvengti dulkių.

Tiek prižiūrint plaukus, tiek odą - svarbiausia yra reguliarumas. Tiesiog po vieno karto efekto nebus, tačiau po 10-ies jis tikrai pranoks Jūsų lūkesčius.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite