Angle down Atgal

Kam savo balsus skyrė Tauragės apskrities gyventojai?

Vakar šalyje vyko Prezidento rinkimų antrasis turas bei rinkimai į Europos Parlamentą. Dėl Prezidento šalies gyventojai apsisprendė greitai ir net vidurnakčio nesulaukus jau turėjome naująjį Lietuvos vadovą - Gitaną Nausėdą. Naujieji parlamentarai paaiškėjo tik šį rytą. Šalis apsisprendė, o kaip balsavo atskiri Lietuvos miestai?

Daugiau skaitykite: G. Nausėda - išrinktas Lietuvos Prezidentas

Lietuva išrinko savo atstovus Europos Parlamente

Tauragėje beveik vienbalsiai balsuota už Gitaną Nausėdą

Tauragės gyventojai šalies prezidentu norėjo išvysti Gitaną Nausėdą. Šiam kandidatui antrame rinkimų ture gyventojai skyrė 75 procentus balsų. Už Ingridą Šimonytę balsavo 25 procentai šios savivaldybės rinkėjų.

Europos Parlamento rinkimuose tauragiškiai pasitikėjimą išreiškė Lietuvos socialdemokratų partija, už kuria balsavo 23 procentai rinkėjų.

Jurbarkiečiai daugiau nei pusę balsų taip pat skyrė G. Nausėdai

Jurbarko rajono savivaldybėje daugiausiai rinkėjų balsų (70 procentų) surinko Gitanas Nausėda. Už I. Šimonytę balsavo 30 procentų šios savivaldybės rinkėjų.

Jurbarko rajono gyventojai rinkimuose į Europos Parlamentą beveik vienodai balsų skyrė Tėvynės sąjungai (1 957 balsai) ir Lietuvos socialdemokratų sąjungai (1 994 balsai). Trečioje vietoje liko valstiečiai.

Pagėgių gyventojai daugiausia balsų skyrė Lietuvos socialdemokratų partijai

Lietuvos prezidento rinkimų antrame ture Pagėgių gyventojai buvo linkę palaikyti G. Nausėdą. Jam skyrė 2 685 balsus.

Ingridai Šimonytei rinkėjai skyrė 631 balsą.

Rinkimuose į Europos Parlamentą Pagėgiuose pirmavo socialdemokratai. Juos palaikė 20 balsavusiųjų.

Šilalėje didžioji dauguma rinkėjų balsavo už G. Nausėdą

Šilalės rajono savivaldybėje gyventojai taip pat gausiau balsavo už G. Nausėdą. Naujasis šalies prezidentas šioje savivaldybėje gavo 7 377 balsus. Tuo tarpu Ingrida Šimonytė tik 2 504 balsu.

Šilalės gyventojai Europos Parlamento rinkimuose pasitikėjimą išreiškė Tėvynės sąjunga, kurią palaikė 16 procentų rinkėjų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite