Angle down Atgal

Kam galios priverstinis karantinas?

Sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis teigia, kad, trečiadienio naktį pasikeitus grįžtančiųjų iš užsienio izoliavimo tvarkai, švelnesnės izoliavimosi taisyklės galios visiems, kurie pasirašys sutinkantys su keliamais reikalavimais karantinui. Todėl, jo teigimu, tęsti izoliaciją savo pasirinktoje vietoje galės ir tie, kurie jau anksčiau buvo per prievartą uždaryti viešbučiuose.

„Jau esantys izoliacijoje ją savo pasirinktose vietose tęsti galės, jei patalpos yra tam tinkamos ir žmonės yra pakankamai atskirti nuo kitų. Tam jie privalomai turės pasirašyti, kad sutinka izoliuotis ir laikytis reikalavimų. Priešingų atveju, jiems grės bauda“, – LRT radijui teigė A. Šešelgis.

Taip pat, pridūrė jis, namuose ar kitoje savo pasirinktoje vietoje iš užsienio grįžę lietuviai tęsti izoliaciją galės tik tuomet, jei nebus pažeidę izoliacijos bei viešosios tvarkos reikalavimų.

„Savo pasirinktoje vietoje saviizoliaciją galės tęsti tie, kurie iki tol nebuvo pažeidę izoliacijos reikalavimų ir viešosios tvarkos. Todėl daliai žmonių, kaip matėme iš įvykių, tikrai bus taikomos priverstinės izoliacijos priemonės“, – tvirtino viceministras.

Trečiadienį pakeista neilgai galiojusi ir daug priekaištų iš savivaldybių sulaukusi priverstinio karantino grįžtantiems iš užsienio tvarka. Nuo šiol į Lietuvą grįžtantys žmonės, turintys tam sąlygas ir sutinkantys su keliamais reikalavimais, galės izoliuotis savo pasirinktose patalpose.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite