Angle down Atgal

Kalvarijos turguje įkliuvo vagilės panevėžietės

Marijampolės apskr. VPK pareigūnai Kalvarijos turgavietėje sulaikė dvi vagystėmis įtariamas Panevėžio gyventojas. Jos buvo pričiuptos iškart po to, kai apvogė vieną turgaus prekeivę. Iš moters rankinės kišenvagėms pavyko pagrobti 160 Eur. Apvogtoji dar nebuvo pastebėjusi, kad jos rankinę apkraustė vagilės.

Marijampolės apskr. VPK pareigūnų teigimu, vagyste įtariamos pusamžės romė ir už romo ištekėjusi lietuvė sekmadienį pareigūnams įkliuvo, kai šie Dvaro gatvėje esančioje turgavietėje dirbo pagal atskirą planą, parengtą jau kuris laikas šioje turgavietėje besidarbavusiems kišenvagiams nustatyti ir sulaikyti. Civiliai apsirengę pareigūnai į Lietuvos–Lenkijos pasienio miesto turgavietę atsibeldusias panevėžietes stebėjo ir sekė nuo pat pirmų jų žingsnių. Įtariamosios buvo sulaikytos iškart, vos tik viena iš jų iš turgaus prekeivės rankinės pagrobė pinigus ir juos perdavė savo bendrininkei.

Vagyste įtariamas moteris pareigūnai 48 valandoms uždarė į areštinę.

Sekmadieniais vykstančiame ir daug prekeivių bei pirkėjų iš Marijampolės apskrities, taip pat iš kaimyninės Lenkijos pritraukiančiame turguje pastaruoju metu kiekvieną sekmadienį nuo kišenvagių nukentėdavo po 2–3 žmones.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite